Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wybierz się w podróż dookoła świata w dwie minuty na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej! (Wideo)

Dookoła świata w dwie minuty ? Jest to możliwe dzięki ujawnionemu przez niego upływowi czasu Tomasz Bisket. Astronauta ESA oprowadza nas dookoła Ziemi. Tylko to!

Dookoła świata na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

Film wideo został już obejrzany ponad 117 000 razy Prawdziwe nurkowanie dookoła ziemi. Który nie zawiódł internautów do interakcji. “Więc nie ma Koh Lanta nie?– żartował między innymi na Twitterze.Moja wyspa na środku Adriatyku, Merciiiiii (Kiedy patrzymy tutaj w niebo, w ciągu kilku minut mijając Międzynarodową Stację Kosmiczną na niebie DalmacjiKolejny internauta podekscytowany.

Thomas Bisquet, wkrótce na Ziemi?

Powrót astronauty zaplanowane na 31 października. Więc to tylko kwestia dni wcześniej Obecny dowódca Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, nie znajduje ziemi. I zgodnie z jego ostatnimi wypowiedziami nie byłby nieszczęśliwy. Uwięziony w Międzynarodowej Stacji Kosmicznej przez 6 miesięcy, zmęczenie zaczyna się pojawiać i Nie uciekaj od sławnych „blues astronauty”.

Podczas tej misji alfa wykonał nie mniej niż 3 EVA i łącznie sto prób. Znacząco pracował nad starzenie się komórekA skutki uwięzienia, a nawet Monitoruj rozwój „punktu”To dziwne stworzenie, które fascynuje naukowców.

READ  Czerwone mięso i rak jelita grubego: linki z ostatnich badań