Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

WWDC 2021: Obejrzyj premierę Apple na żywo العرض

Oto jak śledzić na żywo WWDC 2021, przemówienie programistyczne Apple, które wprowadzi nowe funkcje planowane na iOS 15, iPadOS 15, watchOS 8, a nawet macOS 12.

Apple WWDC 2021

WWDC 2021 // Źródło: Apple

20:02
Twój iPhone jest zagrożony upadkiem

Aplikacja Zdrowie na iPhonie przez długi czas zbierała dane o liczbie kroków, które zrobiłeś w ciągu dnia oraz inne informacje o Twojej aktywności fizycznej.

Do tego jest teraz dodana kontynuacja twojego procesu. W rzeczywistości iPhone będzie w stanie określić, jak stabilne są Twoje kroki, analizując równowagę i długość kroków.

W ten sposób otrzymasz alert, jeśli aplikacja zdrowotna wykryje anomalię i uzna, że ​​możesz upaść, kontynuując w ten sposób.

Jeśli chcesz, możesz nawet udostępnić swoje narzędzie do śledzenia aktywności swojemu lekarzowi. Niektóre dane mogą być udostępniane, za zgodą zainteresowanych osób, między różnymi użytkownikami (np. w celu monitorowania stanu zdrowia Twoich rodziców).


19:55

Siri jak Asystent Google

Aby wzmocnić szacunek dla prywatności, Apple pokazuje również nową Siri, która teraz działa natywnie na iPhonie. Nie musisz już łączyć się z chmurą, wszystkie dane trafiają po prostu do telefonu.

To sprawia, że ​​Siri jest szybsza. Przypominamy, że Asystent Google działa tak samo na Pixelach w języku angielskim.


19:51

Apple a prywatność

Apple podtrzymuje swoje zobowiązanie do zachowania poufności danych swoich użytkowników. W związku z tym aplikacja Mail obiecuje ukryć Twój adres IP i lokalizację geograficzną i nie powiadomić nikogo, czy otworzyłeś wiadomość e-mail, czy nie.

W systemie iOS użytkownik korzysta również z nowej funkcjonalności, aby zobaczyć, które aplikacje mają dostęp do informacji, kiedy ostatnio mieli do nich dostęp i komu udostępniają te dane.

19:44
iPadOS 15 i wielozadaniowość

iPadOS 15 obiecuje ulepszenie SplitView, funkcji podzielonego ekranu, dzięki czemu możesz korzystać z dwóch aplikacji jednocześnie.

Do tego dochodzi mały pasek u dołu ekranu, który ułatwia przełączanie się z jednego zadania na drugie. Jeśli więc otworzysz dwie aplikacje jednocześnie, możesz przełączyć się na inną usługę, a następnie łatwo wrócić do tych dwóch aplikacji, klikając odpowiednią miniaturę na powyższym pasku.

READ  49-calowy wyświetlacz Samsung Odyssey G9 wykorzystuje małe diody LED


19:42

iPadOS 15: Kompletne widżety!

iPadOS 15 w pełni przenika widżety na ekranie głównym, dzięki czemu ma bezpośrednie prawo do układów widżetów dostosowanych do dużego ekranu tabletów Apple.


19:39

Krótkie podsumowanie iOS 15

Poniżej mały zrzut ekranu, który daje lepszy przegląd nowych funkcji w iOS 15.

19:36
iOS 15 i AirPods

Dzięki iOS 15 Twoje AirPods stają się bardziej praktyczne w codziennym życiu. Mogą one w szczególności ogłaszać twoje powiadomienia, pamiętając o ustawieniach „fokusa”, o których wspominaliśmy wcześniej.

Udoskonalono również funkcję Lokalizuj, aby pomóc Ci skuteczniej znaleźć zgubione słuchawki.


19:33

Plany Apple oparte są na 3D

Apple Plans umieszcza wiązkę na mapach 3D, aby lepiej przekazać wzory budynków. Dotyczy to również skomplikowanych skrzyżowań samochodów, aby lepiej zrozumieć kierunek, w którym należy jechać.

Niestety, obecnie żadne francuskie miasto nie pojawia się w kompatybilnych miastach. Bądźmy cierpliwi.

19:28
Apple Music tworzy dla Ciebie wspomnienia

iOS 15 wprowadza nowość w Apple Music: aplikacja Music Streaming będzie teraz mogła sugerować utwory, które podkreślą Twoje wspomnienia ze zdjęć. Chodzi o to, aby móc zanurzyć się w emocjach w jakimś stereotypie.

19:25
Inteligentniejsze wyszukiwanie

Pasek wyszukiwania staje się inteligentniejszy w iOS 15, aby znaleźć, powiedzmy, tekst na obrazie w galerii.


19:20

Lepiej zarządzaj powiadomieniami na iOS 15

iOS 15 chce pozbyć się zalewu powiadomień, z którym możesz mieć do czynienia na co dzień.

W systemie iOS 15 będziesz mógł cieszyć się podsumowaniem powiadomień z bardziej intensywnym wyświetlaniem określonych alertów. Są one zestawiane inteligentnie przy użyciu algorytmów Apple.

Dodatkowo możesz użyć funkcji o nazwie Focus, aby dostosować ustawienia powiadomień. Innymi słowy, możesz wybrać rodzaje alertów, które chcesz otrzymywać o określonej porze dnia. Jeśli skupiasz się na przykład na pracy, możesz zezwolić tylko na alerty ze Slack i na przykład swoich współpracowników.

19:10
FaceTime został zepsuty

FaceTime, aplikacja do wideokonferencji, może wprowadzić pewne ulepszenia. Na przykład w interfejsie mozaika automatycznie przestawi się w zależności od tego, kto mówi, aby uzyskać lepszą wizualizację rozmowy.

Możesz także aktywować izolację dźwięku, aby być lepiej słyszanym. iOS 15 obiecuje również ułatwić integrację spotkania FaceTime z kalendarzem.

Dodatkowo funkcja SharePlay umożliwia słuchanie muzyki lub oglądanie filmu w tym samym czasie ze znajomymi przez FaceTime. Działa z aplikacjami Apple Music i Apple TV, ale także z niektórymi usługami partnerskimi, takimi jak Disney+, HBO Max lub TikTok.

Dzięki API dostarczonemu przez Apple inni programiści będą mogli również zapewnić kompatybilność swoich aplikacji.

Dobra wiadomość, FaceTime będzie również dostępny dla Twoich znajomych z Androidem.


19:08

iOS 15!

Czy w to wątpiłeś? Nowa wersja iOS o nazwie Drum Rolls, iOS 15!


19:05

dzień dobry !

Tim pojawił się na scenie, recytując swoją zwykłą piosenkę „Good Morning”. Szef Apple wyraźnie korzysta z okazji, aby potwierdzić swoje zaangażowanie w społeczność programistów wokół produktów Apple.


19:01

Zaczynam !

bańka! Zaczyna się powoli, gdy kilku programistów deklaruje swoją miłość do WWDC i próbuje dowiedzieć się, jak odbędzie się wydanie w 2021 roku.


18:46

Śledź konferencję na naszym kanale Twitch

Mamy świetny sposób, aby zobaczyć słowo kluczowe Apple: Przejdź do kanału Frandroid na Twitchu Tego wieczoru, aby odkryć wiadomości WWDC 2021 w towarzystwie szokującego zespołu dziennikarzy ekspertów Melindy Davan Solas i BB Garcii, również dziennikarza i niestrudzonego gospodarza kanału PP World na YouTube.

Nasz prezenter Arno Geleno poprowadzi rozmowy.

18:32
wkrótce !

Wkrótce rozpocznie się przemówienie Apple. Jeszcze trochę cierpliwości!

Dziś wieczorem, w poniedziałek, 7 czerwca o 19:00 (czasu paryskiego), przemówienie Apple odbędzie się na otwarciu popularnego wydarzenia dla programistów, jak donosimy. WWDC 2021. Wielką gwiazdą pokazu powinien być iOS 15, a my powinniśmy mieć z tej okazji nasz pierwszy oficjalny rendering, jeszcze przed premierą wersji beta.

READ  Jak zobaczyć powrót pierwszej oficjalnej załogowej misji SpaceX na Ziemię

Śledź z nami wydarzenie na żywo. Przekażemy Ci naszą opinię na piśmie w tym artykule, Dlatego zachęcamy do regularnego odświeżania strony.

Jak możesz oglądać na żywo przemówienie Apple WWDC 2021?

Aby oglądać WWDC 2021 od Apple, musisz znajdować się przed ekranem od Od 19:00 (czasu paryskiego)), w poniedziałek 7 czerwca 2021 r.

Oglądaj na Twitchu z Frandroidem

Dajemy Ci świetny sposób na zapoznanie się z myślą przewodnią Apple: spotkanie Kanał Frandroida na Twitchu Tego wieczoru, aby odkryć wiadomości WWDC 2021 w towarzystwie szokującego zespołu dziennikarzy ekspertów Melindy Davan Solas i BB Garcii, również dziennikarza i niestrudzonego gospodarza kanału PP World na YouTube.

Nasz prezenter Arno Geleno poprowadzi rozmowy.

Oglądaj na YouTube

Aby śledzić słowo kluczowe w YouTube, po prostu odtwórz poniższy film o dokładnym czasie. Ostrzegam, Apple jest przyzwyczajony do punktualności, co do minuty.

Lian na YouTubeSubskrybuj Frandroid

Jeśli wolisz, przemówienie Apple będzie również transmitowane na żywo na oficjalnej stronie internetowej firmy oraz w aplikacji Apple TV.

Czego można oczekiwać od przemówienia Apple WWDC 202121

Jak omówiono powyżej, oczekuje się, że WWDC 2021 podkreśli Główne innowacje w iOS 15. Wśród nich musimy znaleźć możliwość konfiguracji większej liczby domyślnych aplikacji, usprawnione rozmowy FaceTime czy jeszcze lepiej zarządzane powiadomienia.

Spodziewamy się również nowych funkcji od iPadOS 15 (opartego na tym samym iOS 15) dla tabletów, macOS 12 na PC i watchOS 8 dla Apple Watch.

Pamiętaj, że wszystkie te nowe wersje systemów operacyjnych Apple muszą najpierw kwalifikować się do wersji beta dla programistów, zanim zostaną otwarte dla większej liczby użytkowników. Stabilne bieżnie nie powinny być dostępne do jesieni 2021 r., zwłaszcza, aby zbiegać się z nią Uruchomienie iPhone’a 13.

Jak co roku Apple zaplanowało na czerwiec wydarzenie dedykowane programistom: WWDC 2021. Podczas przemówienia otwierającego spodziewamy się kilku zapowiedzi marki w…
Czytaj więcej