Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wtorek, 23 maja 2023 r., Twój horoskop

Wtorek, 23 maja 2023 r., Twój horoskop

Możesz znaleźć więcej horoskopów i uzyskać konsultację na żywo pod numerem 3210. Porady Kristin Haas można również uzyskać codziennie pod adresem Instagram Aby jak najlepiej wykorzystać obecną sytuację.

Baran

Trochę słodyczy dzisiaj w tym dzikim świecie, koniunkcja Księżyca i Wenus zapala się w tobie, dosłownie iw przenośni. Albo jesteś zadowolony ze wszystkiego, z poczuciem radości, albo coś przyjemnego wydarzy się w domu lub z rodziną. Dotyczy to zwłaszcza drugiej dziesiątki. Pierwsza dziesiątka, jeśli jesteś na to wrażliwy, prawdopodobnie będzie miała napływ pieniędzy (urodzeni między 20 a 24 marca).

byk

Jeśli należysz do drugiej dziesiątki, to każdy z nich wyrazi miłość na swój sposób. Nieważne do kogo jest adresowana, ważne jest to, co poczujesz i jakie ciepłe wibracje wyemitujesz: pięć na pięć zostanie odebranych przez otoczenie. Co więcej, Wenus pozostaje w harmonii z Uranem do soboty, więc nie jest wykluczone, że ktoś ma na Ciebie wpływ i że dużo o nim myślisz…

bliźniak

Wczorajszy dobry nastrój jest nadal obecny, a także idealna harmonia Księżyca i Wenus o 14:46. Wszystko to powinno zaostrzyć Twój finansowy, zmysłowy lub chciwy apetyt. Można nawet powiedzieć, że się poddasz, mimo że niektórzy pilnują tego, co jedzą, żeby nie tyć, czy nie wydawać dużo. Ale możesz otrzymać kolację w ostatniej chwili i będziesz miał trudności z powstrzymaniem się.

rak

W Twoim horoskopie od wczoraj Księżyc spotyka się z Wenus (druga dekana) pod okiem Urana i sytuacja bardziej odpowiada miłości od pierwszego wejrzenia lub bardziej intensywnym i pikantnym związkom w waszym związku. Jeśli się spotkacie, wskoczycie w związek bez zastanowienia, ze strachem i podekscytowaniem. To nadwyręży twoje nerwy, zwłaszcza jeśli urodziłeś się około 12 lipca. jest bardzo gorąco !

Lew

Spotkanie Księżyc / Wenus odbywa się w twoim sektorze 12 i będziesz bardziej widzem szczęścia innych niż aktorem. Jednak możesz być również zadowolony z rozwoju sytuacji związanej z krajem, Twoją społecznością lub grupą, do której należysz. Ale to stanowisko wymaga, abyś nie był osobiście zaangażowany i wolałbyś się ukryć, aby być obserwowanym; Będziesz bardziej niż szczęśliwy, jeśli weźmiesz w nim udział.

READ  Rozrywka: Jak wybrać idealną grę mobilną dla siebie? Wiadomości dla przedsiębiorców - firmy

dziewica

Jest dziś wiele planet w harmonii z tobą, więc to szczęśliwy dzień, w którym życie może cię zaskoczyć, dając ci mały prezent, którego się nie spodziewałeś. Możesz spotkać kogoś, z kim byłeś w związku od lat… chyba że spotykasz się tylko z przyjaciółmi, żeby wyjść wieczorem i jest w tej grupie ktoś, kogo możesz zadowolić.

balansować

Księżyc dołącza do Wenus, która zajmuje szczyt twojego znaku, drugą dekadę, i jest to korzystny znak, jeśli chodzi o twoje cele lub priorytety. Najwyraźniej z Venus możesz być zadowolony ze swojej pracy i pozwolić zbierać grosze po drodze. W trzeciej dekadzie może dojść do niespodziewanego wydarzenia wieczorem, około godziny 20:00, nieoczekiwanej wizyty, zaproszenia w ostatniej chwili, a nawet silnych i czasem destabilizujących emocji.

Skorpion

Jeśli jesteś w drugiej dekadzie, wiele planet patrzy na ciebie przychylnie i pozwala ci być sobą, nawet lepszą wersją siebie. Prawdą jest, że będziesz bardziej pewny siebie, a to, czego doświadczasz, wzmocni cię w przekonaniu, jakie masz o otaczających cię ludziach. Chyba że masz dowody na to, że Twoje opinie są słuszne i warto o nie walczyć.

Strzelec

Dzisiejsze spotkanie Księżyca i Wenus w sektorze, który mówi o pieniądzach. Być może po sprzedaży otrzymasz dobrą kwotę lub dobrą ofertę, w której zostaniesz nagrodzony. Jednak ta sytuacja jest bardzo delikatna i zdarza się niektórym, że ich libido jest bardziej wymagające niż zwykle. Powiedzmy, że ktoś może cię bardzo pociągać i trudno będzie ci się mu oprzeć.

Koziorożec

W Raku, twoim przeciwnym, ale uzupełniającym się znaku, Księżyc spotyka Wenus, a ponieważ jest to sektor twojej pary, twój kochanek będzie albo znacznie piękniejszy niż zwykle, albo będziesz chciał go zadowolić. Możesz zabrać go na przykład do restauracji lub na film. Ale cokolwiek zrobisz (druga dziesiąta), będziesz szczęśliwy. A jeśli jesteś singlem, możesz spotkać kogoś interesującego.

READ  Co się stało z nastolatkami w filmie?

Wodnik

Połączenie Księżyca i Wenus zawsze daje coś ciekawego. Zrobione dla ciebie, w twoim sektorze 6 codziennej pracy, formy i służby. Być może wyświadczysz ci cenną przysługę lub sam wyświadczysz przysługę komuś, kto będzie ci wdzięczny. Możliwe jest również, w szczególności, że masz dobre wyniki i to uzupełnia ulewę. Romantyczne spotkanie w biurze? Być może jednak…

Ryby

Będziesz fanem wtorkowej pozycji, która łączy Księżyc i Wenus w Raku oraz w harmonii z Uranem. Mogą pojawić się nieoczekiwane szczęśliwe uczucia, których nie odczuwasz zbyt często i które cię zaskakują, ponieważ pochodzą od kogoś, kto nie jest w twoim typie… Ale nigdy nie wiadomo, możesz spróbować z Uranem nigdy nie wiadomo, jak sprawy mogą się potoczyć.

Redakcja poleca

Nowości od redakcji RTL w Twojej skrzynce pocztowej.

Dzięki swojemu kontu RTL zapisz się do newslettera RTL, aby codziennie śledzić wszystkie aktualności