Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wskazówki dotyczące katalizatora długoterminowego tworzenia wyposażenia — World of Warcraft

ten kreatywny katalizator Jest dostępny od środy w WoW i wielu graczy zamieniło już przedmioty w stałe kombinacje. Przy tygodniowym spowolnieniu masz mnóstwo czasu na myślenie o kolejnych zmianach. W tym temacie Arrastar wpadł na doskonały pomysł na opublikowanie długoterminowych wskazówek, aby lepiej zarządzać narzędziem Zereth Mortis.

Proponuję, aby na tę okazję jego informacje zostały przetłumaczone na język francuski. Pamiętaj, że niektóre wskazówki dotyczą drobnych ulepszeń, ale jeśli chcesz je ulepszyć, może to być ważne. Na dłuższą metę jest to również kwestia doprowadzenia Cię do BiS.

  1. Przedmioty z wyższym oparzeniem, które nie są grupami, można na dłuższą metę przekształcić w grupy o wyższym oparzeniu (głowa, ramiona, klatka piersiowa, ręce i nogi). Na przykład w przypadku tkanin Mythic Jailer upuszcza 285 rękawiczek, które można przekształcić w rękawiczki ilvl 285 (Lihuvim upuszcza 278 rękawiczek). Posiadacze płyt mogą uzyskać 285 stóp na Rygelonie i 285 stóp na Jailer, z których oba są ulepszeniami ilvl w rękawicach 278 z Lihuvim i Halondrus.
  2. Podczas gdy inne miejsca (plecy, nadgarstki, talia, stopy) nie zyskują żadnych efektów, możesz użyć Katalizatora Tworzenia, aby zmienić element o słabych drugorzędnych statystykach w przedmiot, który potencjalnie ma lepsze drugorzędne statystyki (znajdziesz Ten artykuł Pomniejsze statystyki dotyczące sprzętu).
  3. Kilka łupów z grobowca jest teraz odpowiednich jako możliwe stałe elementy. Powiedz swojej gildii, jakie monety chcesz na bossów nieklasowych.
  4. Obejmuje to linki podczas przetwarzania. Cena wielu BoE powinna wzrosnąć, ponieważ możesz teraz użyć ich do stworzenia stałego elementu lub przekształcenia go w lepszy element z lepszymi statystykami drugorzędnymi.
  5. Nadal możesz używać pliku odzyskiwanie obiektów Aby przywrócić starą usuniętą część.
  6. Zacznij chronić niektóre elementy wyposażenia, jeśli zdobędziesz trójki lub gniazda. Na przykład, możesz użyć w pełni ulepszonego hełmu M+272 z podnośnikiem do użycia teraz, z hełmem ilvl 278, który możesz dodać później, jeśli masz dużo odwagi do wydania na średnie ulepszenie, jeśli podnośnik jest Warto było.
READ  Te dwa smartfony premium są wyprzedane w Czarny piątek

Na koniec zauważ, że możesz również odzyskać fragmenty ilvl 285 w pliku duże sklepienie. To rzadkie, ale możliwe.