Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wkładając dziecko do pudełka za karę na miesiąc, o sytuacji dowiaduje się jego matka

Oto historia Melody Haller i jej syna. matka rodziny Może być tylko oburzony Odkrywanie kary, jaką przechodziło jej dziecko w szkole. W rzeczywistości mały chłopiec został umieszczony w pudełku przez około miesiąc jako kara. Szczegóły w tym artykule.

co się stało?

Rodzice są główny odpowiedzialny Od wychowywania dziecka nie zaprzeczaj. Jednak są też inne osoby, które odgrywają w tym dużą rolę, np. nauczyciele.

To też ma swoje miejsce Ważny w życiu dziecka. Zwłaszcza, że ​​w szkole człowiek chodzi większość jego dzieciństwa. I właśnie dlatego Melody Haller zdecydowała się na edukację swojego dziecka Ta szkoła w Illinois.

Źródło: zrzut ekranu z YouTube

Ta matka ma małego chłopca, który znaczy dla niej wszystko. W 2016 roku Melody zdecydowała się zapisać dziecko do szkoły podstawowej Al Hamra w hrabstwie Madison w stanie Illinois. w samą porę, Mały chłopiec miał osiem lat Był w kategorii CE1.

Więc na początku była Melody Połóż całe jego zaufanie W tej instytucji sytuacja zmieniła się po trzech miesiącach. W rzeczywistości matka rodziny zrobiła Bolesne odkrycieCo tak bardzo ją denerwowało.

bardzo surowa kara

W rzeczywistości Melody Haller odkryła to dzięki swojemu synowi Został surowo ukarany. Chłopiec został oddzielony od kolegów z klasy i umieszczony na miesiąc w pudle.

Nauczyciele nie poinformowali jednak matki. nie wiedziałeś Że jej dziecko ma problemy w szkole. Zadzwoniła nawet do kierownika i powiedziała jej, że z synem wszystko jest w porządku.

Po złości na objawienie syna zdecydowała odwiedzić szkołę. Jak tylko przybędzie UstanowienieMelody pyta władze zobacz pudełko w którym umieścił swojego syna. Następnie urzędnicy zabrali ją na siłownię i tam Melody odkryła przedmiot.

Matka kontynuowała swoje małe śledztwo, wiedziała, że ​​tak było sam kierownik która surowo ukarała swoje dziecko.

Oprócz tej skrzyni Melody odkryła również, że Jej syn został odizolowany Na Wydziale. W rzeczywistości jego stół był daleko od innych dzieci i podczas wszystkich lekcji. Tymczasem przykryliśmy go pudełkiem.

READ  Polski wymiar sprawiedliwości zaprzecza pierwszeństwu prawa europejskiego
Źródło: zrzut ekranu z Facebooka

Kara zmieniła dziecko

Co więcej, Melody Haller również była zszokowana Kolejna rewelacja dla swojego syna. Ten ostatni powiedział mu, że jadł obiad w gabinecie dyrektora i kilka razy nie robił sobie przerwy. Według Melody Haller dziecko zostało zmuszone do czyszczenia źródeł wody i ścian.

I dlatego go nie miał Regularnie Bez przerwy na lunch. Najwyraźniej te surowe kary miały konsekwencje dla nauki dziecka. Jeśli oceny małego chłopca coraz mniejJego stosunek do szkoły również bardzo się zmienił.

Jego matka powiedziała:

„Myślę, że to było szkodliwe dla mojego dziecka. Zmienił się jego stosunek do szkoły.”

Chłopiec powiedział nawet matce, że nie chce już się uczyć.

Mama martwi się o syna

Po wizycie w Melody Haller, pracownicy Fundacji usuń pudełko Gdzie był jego syn. W rzeczywistości wielu rodziców zaalarmowało dyrektora okręgu szkolnego. Obiekt został usunięty natychmiast po ogłoszeniu ostrzeżenia.

Ze swojej strony Melody Haller Zatwierdzony Aby podać więcej szczegółów na temat tego, co stało się z jego potomkami podczas rozmowy kwalifikacyjnej. W rzeczywistości matka rodziny ujawniła serialowi Fox2, dlaczego jej dziecko zostało ukarane. Według niej pracownicy przedsiębiorstwa uwięził syna W pudełku oprócz izolacji. To dlatego, że rozmawiał na lekcjach.

Melody Haller nie mogła nie martwić się o syna. Potępiłem te kary i uznałem je za tak Zbyt szorstki. być może Również Powiedziała, że ​​wpływa to na życie dziecka.