Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wkłada do swojego penisa dwa niedopasowane przedmioty i czeka sześć miesięcy przed pójściem do szpitala

Wkłada do swojego penisa dwa niedopasowane przedmioty i czeka sześć miesięcy przed pójściem do szpitala

Mężczyzna zgłosił się do szpitala ze skargami Ból i trudności w oddawaniu moczu. Nigdy wcześniej nie zwracał się o pomoc lekarską z powodu podobnych problemów i zaprzeczył, jakoby kiedykolwiek wkładał ciała obce do cewki moczowej. Badania krwi i moczu wykazały Niewydolność nerek i zakażenie dróg moczowych. Rentgen miednicy pokazał nieprzezroczysty przedmiot i „Cień„To jest jak metalowy drut umieszczony w jego kanale moczowym” – wyjaśnia codzienna poczta.

Dodatkowe badania wykazały Obecność kamieni pęcherza moczowegoNagromadzenie stałych minerałów, które tworzą się w pęcherzu, prawdopodobnie z powodu… Długotrwała obecność metalicznego ciała obcego. Jest prawdopodobne, że kamień ten jest przyczyną bólu i trudności w oddawaniu moczu, na które cierpi mężczyzna.

Interwencja chirurgiczna i diagnoza psychologiczna

Psychiatrzy Zdiagnozowano u niego tę chorobę Zaburzenie przystosowania lub reakcja emocjonalna na stresujące wydarzenie lub zmianę życia. Nie udało im się jednak ustalić przyczyny. Przepisali mu leki przeciwpsychotyczne, czyli leki stosowane w celu zmniejszenia i kontrolowania objawów zaburzeń psychicznych, takich jak schizofrenia i choroba afektywna dwubiegunowa.

Powikłania ze strony układu moczowego i całkowity powrót do zdrowia

Dalsze badania wykazały, że moczowód mężczyzny był poszerzonyChorował na wodonerczeJest to stan, w którym jedna lub obie nerki stają się powiększone i zatkane w wyniku gromadzenia się moczu, który nie może prawidłowo odpłynąć. Na szczęście, Operacja zakończyła się bez powikłań Po tygodniu mężczyzna mógł znowu normalnie oddawać mocz. Wrócił na wizytę kontrolną sześć tygodni później i stwierdził, że nie odniósł żadnych powikłań, a czynność nerek wydaje się prawidłowa.

Wprowadzanie przedmiotów do cewki moczowej, zwane także cewnikiem cewki moczowej, jest zabiegiem Niebezpieczne ćwiczenie, które może prowadzić do poważnych obrażeń I długotrwałe komplikacje. To wydarzenie podkreśla znaczenie natychmiastowej pomocy lekarskiej, jeśli odczuwasz niewyjaśniony ból lub trudności w oddawaniu moczu.

READ  Jak owad, zidentyfikowany w 67 oddziałach, skolonizował Francję?