Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wiedźmin 4 i Cyberpunk 2077 Śmiało, to oficjalne!

Wiedźmin 4 i Cyberpunk 2077 Śmiało, to oficjalne!

W oficjalnym filmie zamieszczonym na polskim kanale Youtube CD Projekt IR w czwartek 26 maja 2022 r. pojawiła się wiadomość: przyszłość Wiedźmina 4 i Cyberpunka 2077 nie jest zamknięta i będzie w dobrych rękach. Piotr Nielubowicz, dyrektor finansowy firmy, opowiada o dwóch licencjach, a nawet informuje o postępach realizowanych projektów dla obu!

Cyberpunk 2077: główny cel CD Projekt

Jak wynika z komentarza zamieszczonego we wspomnianym filmie, na wyniki finansowe polskiej spółki w pierwszym kwartale 2022 roku duży wpływ miałaby publikacja tak zwanej ważnej aktualizacji „nowej generacji” do Cyberpunk 2077. ilość nowej zawartości, ta duża łatka radykalnie zmieniła również sposób radzenia sobie z zawartością, która początkowo rozczarowałaby wielu graczy. To również drogo kosztowałoby reputację firmy, gdy gra została wydana w grudniu 2020 r., Ale później opinie osłabną, aby (najprawdopodobniej) była usatysfakcjonowana grą w jej obecnym kształcie.

Jednak CD Projekt nie został zaimplementowany w Cyberpunk 2077 io tym właśnie chodzi w filmie, o którym wspomnieliśmy na początku artykułu. Nowa aktualizacja, która ma wprowadzić więcej ulepszeń do gry, która jest obecnie w fazie rozwoju! Świetna wiadomość, która zachwyci fanów licencjonowania, ale nie jest jedyna.

Dzięki tej konferencji będzie można już wiedzieć, że większość deweloperów zajmujących się Cyberpunkiem 2077 pracuje obecnie przede wszystkim nad pierwszym rozszerzeniem gry, DLC What! Cóż, wiadomość nie wydawała się być tak niewiarygodna, ponieważ wiemy już, że taka aktualizacja była planowana, ale teraz jest oficjalna! Tym samym CD Projekt oficjalnie ogłasza, że ​​publikacja tego rozszerzenia będzie planowana „w przyszłym roku”, rozumiem tutaj 2023.

W tym samym duchu warto również zauważyć, że niektórzy twórcy danych odkryli pewne przypuszczalne elementy w następnej zawartości do pobrania w grze, zwłaszcza sto nowych linii dialogowych. Mieli również odkryć nowe misje, a także miejsce, w którym rozegra się cała ta nowa historia… oczywiście, aby zachować ostrożność podczas oczekiwania na oficjalne ogłoszenie!

READ  Ukraina zapowiada przełom w obwodzie charkowskim i wyzwolenie wielu miejscowości - rts.ch

Wiedźmin 4: Powoli, ale pewnie!

Innym głównym elementem tego segmentu z początku 2022 r. będzie oczywiście, przynajmniej dla CD Projekt Red, ogłoszenie „Nowej sagi o Wiedźminie” w marcu zeszłego roku. Wciąż z tego samego filmu dowiadujemy się, że rozwój tego rzekomego „Wiedźmina 4” będzie kontynuowany i mógł już przejść „fazę badawczą”. Konkretnie oznacza to, że gra jest obecnie w fazie przedprodukcyjnej i dlatego już niedługo odbędą się pierwsze prawdziwe testy wewnętrzne związane z tą nową syntezą, aby przetestować realność ambicji deweloperów, a także jej koszt, zarówno finansowo, jak i pod względem czasu pracy.

Wiedźmin 4

No cóż, zachowajmy spokój: preprodukcja to dopiero prawdziwy początek tworzenia gry wideo. Tak więc wciąż daleko nam do zobaczenia konkretnych obrazów ostatecznej wersji nowego Wiedźmina. Jeśli jednak dyrektor finansowy CD Projekt ogłasza takie wieści, dzieje się tak dlatego, że sprawy posuwają się do przodu, a to bardzo dobra wiadomość. Pamiętaj tylko, że prawdopodobnie nie zobaczymy jego koloru przez jakiś czas!

Piotr Nielubowicz wspomina również, że ta czwarta odsłona będzie korzystała z technologii oferowanej przez Unreal Engine 5 dzięki partnerstwu stworzonemu z Epic Games, dla którego niedawno zrobiliśmy kilka niewielkich dem. Ponownie, jest to trochę naciągane i możemy być dalecy od wyniku, jakiego możemy oczekiwać od gry działającej na tym silniku graficznym, ale mimo to pozostawia ci to do marzeń!

Kolejne wycieki zawartości do pobrania w grze Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077 wyciekł i rozprzestrzenił się w sieciach oraz podpalił sieć! Ta ostatnia ujawnia zupełnie nową fabułę, w której pojawią się nowe postacie. Dowiedzmy się o niej wszystkiego!