Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

wideo. Morderstwo w szkole w Nashville: niezwykłe zdjęcia zrobione w samym sercu interwencji policji

We wtorek 28 marca policja w Nashville w stanie Tennessee opublikowała zdjęcia zrobione przez kamery wyposażone w policję, która interweniowała, aby zneutralizować młodą kobietę, która śmiertelnie postrzeliła troje dzieci i troje dorosłych w poniedziałek w szkole podstawowej w mieście.

Zapierające dech w piersiach obrazy, które mogą urazić najbardziej wrażliwych: policja w Nashville (Tennessee) we wtorek, 28 marca, opublikowała materiał zarejestrowany przez kamery przygotowujące pierwszych funkcjonariuszy policji, którzy interweniowali w poniedziałek, aby zneutralizować 28-letnią kobietę, która ją postrzeliła. Troje dzieci i troje dorosłych zginęło w szkole podstawowej z nieznanych do dziś przyczyn.

W tej sześciominutowej sekwencji, relacjonowanej przez główne amerykańskie media, znajdujemy się w centrum ryzykownej interwencji policji, która z bronią w ręku w pogotowiu wkracza na opustoszałe szkolne korytarze. dźwięk syreny w tle. Widzimy, jak idą na górę, aż rozlega się seria strzałów: zabójczyni, Audrey Haley, została zastrzelona.

Audrey Elizabeth Hale miała 28 lat.
Departament Policji Metro w Nashville.

Od zawiadomienia otrzymanego przez centralę policji w Nashville do unieszkodliwienia przestępcy upłynęło 14 minut.

Dochodzenie jest kontynuowane we wtorek, aby zrozumieć, co mogło skłonić 28-letnią kobietę, która przedstawiła się jako transpłciowa i była uzbrojona w dwa karabiny szturmowe i pistolet, do działania. Ukończyłem miejscową szkołę artystyczną i projektową i pracowałem jako grafik.

READ  Tymczasowy prezydent ułaskawił 49 żołnierzy z Wybrzeża Kości Słoniowej aresztowanych w lipcu