Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

WhatsApp wydłuża termin usuwania wiadomości do dwóch i pół dnia

Czy przypadkowo wysłałeś błędnie skierowaną wiadomość WhatsApp? Albo tekst sparaliżowany przez niedokładne błędy ortograficzne? Nawet nieco pochopna opinia o kimś, kogo już się nie spodziewasz? Nie panikuj: masz teraz dwa dni na jego usunięcie.

Zapowiedziana w poniedziałek, 8 sierpnia przez WhatsApp (własność Meta), jest to nowa funkcja mniej niż aktualizacja.

Od października 2017 jużW tym przypadku można było usunąć wiadomość, która ma siedem minut lub mniej na WhatsApp, naciskając i przytrzymując wiadomość przed naciśnięciem ikony „kosz” i wybraniem „Usuń dla wszystkich”. Czas wycofywania wydłużył się do 4096 sekund (czyli 2^12 sekund lub ponad godzinę, osiem minut i szesnaście sekund) w marcu następnego roku.

Teraz można zmienić zdanie po kilku dniach – a nawet według jego testów naukowiecDwa dni i dwanaście godzin później.

Dzięki tej aktualizacji, podobnie jak w przypadku aktualizacji, które ją poprzedzały, nie ma wątpliwości, że jej ślady zostaną całkowicie wymazane: twoje błędy w rozmowie zawsze będą wskazywane przez frazę „Usunąłeś tę wiadomość”widoczne dla Ciebie i Twojego rozmówcy.

Jak wspomniano Specjalistyczna strona 9to5mac.comApple, w przeciwieństwie do Meta i WhatsApp, decyduje się na najnowsze aktualizacje swojego systemu wiadomości iMessage, aby skrócić okno, w którym można usunąć wiadomość: jeśli w pierwszych wersjach iOS możliwe było usunięcie piętnastominutowego wiadomość, to zwiększono Limit do dwóch minut w późniejszych wersjach.

Przeczytaj także: WhatsApp uruchamia nową funkcję „Społeczności”

naukowiec

READ  Oto dlaczego powinieneś przestać używać trybu spoczynku