Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Według profesora Mahmouda Zureika szkoły nie otrzymały wystarczających środków, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się COVID-19 na początku roku szkolnego

Covid-19 musi na stałe zadomowić się w naszym życiu – wspiera profesor epidemiologii Mahmoud Zureik, gość France Info w piątek 20 sierpnia. wzywa do „Zabezpieczanie szkół w celu ochrony dzieci”.

Covid przetrwa lataMahmoud Zureik, profesor epidemiologii i zdrowia publicznego na Uniwersytecie w Wersalu-Saint-Quentin-en-Yvelines i dyrektor EPI-PHARE, ostrzegł. Gesty barierowe i szczepienia to dwie podstawowe bronie w walce z COVID-19”.Bardzo złym pomysłem jest zdejmowanie maski w zamkniętym środowisku„Ponieważ zapylacz może również przenosić wirusa, nawet jeśli stopień skażenia jest znacznie niższy.

Jeszcze nie czas na szczepienie dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Jeśli okaże się, że szczepionki są skuteczne i bezpieczne dla dzieci, np. dla dorosłych, ”Dlaczego nie“.”Należy poświęcić czas na badania kliniczne”.

Epidemiolog wzywa do „zabezpieczenia szkół” w obliczu „Covid-19”

Mahmoud Zureik powiedział, że początek roku szkolnego nie był odpowiednio przygotowany do radzenia sobie z COVID-19. “Jakość powietrza powinna być mierzona za pomocą czujników dwutlenku węgla i oczyszczaczy powietrza“… edukacja obywatelska wydała tylko proste zalecenia na ten temat i niczego nie zobowiązuje, żałuje tego.”Szkoły muszą być zabezpieczone, aby chronić dzieci„Są wektorami transmisyjnymi i mogą przenosić wirusa. W kwietniu Jean-Michel Blanquer powiedział:”Przygotowujemy się w szkole mniej niż krzywdzimy rodzinęMahmoud Zureik to potępił.odmowa“Rzeczywistość, w jakiej znalazł się Minister Edukacji Narodowej, potwierdza rzetelność jego myślenia dziennikarzom z France Info Friday, jednocześnie potępiając brak środków przekazanych szkole w okresie letnim.

READ  plazma materiału kosmicznego