Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W związku z pierwszą ofertą publiczną Euronext Paris, Substrate AI wita ekonomistę Christophera Dembka w swoim zarządzie

Powołanie to ma na celu wzmocnienie struktury Substrate AI w świetle przyszłego IPO Euronext Paris i jego wejścia na rynek francuski, jednej z najbardziej zaawansowanych firm w dziedzinie sztucznej inteligencji. European-American Substrate AI, zwłaszcza hiszpański, zamierza stać się głównym europejskim graczem w dziedzinie sztucznej inteligencji, szczególnie w sektorach zasobów ludzkich i technologii rolniczych.

W związku ze zbliżającym się IPO Euronext Paris, hiszpańsko-amerykańska firma Substrate AI rozszerzyła swój zarząd iz zadowoleniem przyjmuje nominację francuskiego ekonomisty Christophera Dembka, obecnego szefa badań makroekonomicznych duńskiego banku Saxo Bank, specjalisty ds. handlu oraz Centrum Ekonomii i Badania społeczne (CASE) w Polsce. Pracował także we francuskim Ministerstwie Skarbu i uczestniczył w zespole wybranym przez Emmanuela Macrona do opracowania jego programu w dziedzinie gospodarki europejskiej podczas francuskiej kampanii prezydenckiej 2017.

Wejście Christophe’a Dembka do rady dyrektorów ma na celu wzmocnienie struktury Substrate AI w celu przyszłej oferty publicznej na Euronext Paris i jej wejścia na rynek francuski, poprzez poprawę jej międzynarodowych wpływów i widoczności w obliczu zagranicznych inwestorów . .

Pillar AI chce osiągnąć pozycję lidera w dziedzinie sztucznej inteligencji w Europie i na rynkach wertykalnych – szczególnie w obszarze zasobów ludzkich i rolnictwa – gdzie ta technologia może zapewnić większą wydajność, produktywność i rentowność. Substrate AI spodziewa się dotrzeć do 3000 klientów do 2024 roku.

silna rada dyrektorów

Ekonomista Christopher Dembek dołącza do prezesa firmy Lorenzo Serratosa, dyrektora generalnego Jose Ivana Garci oraz konsultantów Salvadora Martí i Perfecto Palacio w radzie dyrektorów Substrate AI. Przypominamy, że firma Susbtrate AI, która doradzała hiszpańskiej grupie Zonavalue w zakresie sztucznej inteligencji, została przejęta latem 2021 roku przez tę ostatnią, która zamierza skorzystać z tej technologii opracowanej wyłącznie przez pozostającego w firmie Amerykanina Briana Wortha, i jego zespoły. Christopher Dembek już blisko współpracował z Zonavalue.

READ  Społeczność internetowa i rynek oprogramowania dla przedsiębiorstw społecznych w Europie i Ameryce Północnej - analiza branży i ocena możliwości do 2030 r

Christopher Dembek kształcił się w prestiżowej Sciences Po International School w Paryżu oraz posiada tytuł MBA Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Jest także współautorem „Les grands Discussates économique contemporains” oraz „Currency – Functions, Mechanisms and Developments” jako współautor.

Według Lorenzo Serratosa, prezesa Substrate AI, „Rekrutacja ta zwiększa wiedzę firmy o europejskiej gospodarce, jej statusie i potencjale, a także pomoże nam rozwijać nasze projekty AI, takie jak nasza platforma FinTech lub nasz dział energii odnawialnej. Będzie również działać jako dźwignia do podpisywania nowych umów i promowania tych mamy z francuskimi uniwersytetami, które pomogą nam stymulować młode talenty i projektować nowe zastosowania naszej technologii.”

Christopher Dembek wskazuje: „Być dumnym i zaszczycony, że zaproponowano mi wstąpienie do rady dyrektorów tak obiecującej firmy technologicznej, stacjonującej po obu stronach Atlantyku. et à la croissance notamment dans des domaines clés pour l’humain comme la recherche de talents , odżywianie i ochrona przed środowiskiem Susbtrate AI będzie jednym z głównych graczy w tej dziedzinie Jej zbliżające się wejście na giełdę Euronext Paris Stock Exchange zwiększy jej zasoby i rozgłos.”