Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W Senacie Judith Goodrich wzywa do odwołania szefa Komitetu Narodowego Partii Komunistycznej, który będzie sądzony za „napaść na tle seksualnym”.

W Senacie Judith Goodrich wzywa do odwołania szefa Komitetu Narodowego Partii Komunistycznej, który będzie sądzony za „napaść na tle seksualnym”.

Pliki cookie i podobne technologie, których używamy w Mediapart, są różnego rodzaju i pozwalają nam realizować różne cele.

Część z nich jest niezbędna do działania serwisu i aplikacji mobilnych (nie można ich odmówić). Inne są opcjonalne, ale pomagają ułatwić Ci doświadczenie jako czytelnika i w jakiś sposób wspierają Mediapart. Możesz go odrzucić lub zaakceptować poniżej, w zależności od jego celów.

Czy zgadzasz się, że Mediapart wykorzystuje pliki cookies lub podobne technologie w następujących celach?

Możesz dokonać wyboru dla każdej kategorii, aktywując lub dezaktywując przycisk przełączający.

niezbędne do działania
Ze strony internetowej lub aplikacji

Łączenie subskrybentów, mierzenie anonimowych odbiorców, wysyłanie powiadomień, śledzenie przerw w działaniu, wyróżnianie naszych Usług: narzędzia te są niezbędne do monitorowania aktywności i prawidłowego funkcjonowania naszych Usług.

Narzędzia te pozwalają nam zbierać statystyki ruchu w witrynach i aplikacjach mobilnych, aby zrozumieć użytkowanie, wykryć potencjalne problemy i poprawić ergonomię naszych produktów.

Na Mediapart nie ma reklam. Promujemy jednak nasze treści i usługi w innych witrynach internetowych i sieciach społecznościowych. W tym celu korzystamy z technologii udostępnianych przez niektórych operatorów reklamowych.