Kluby wojskowe dla dzieci nie są w Polsce nowością. Wprowadzone około sto lat temu, w ostatnich latach odzyskały zainteresowanie, mówi fotograf Natalia Kępes. Infrastruktury te nie były popularne, gdy artysta mieszka teraz w Berlinie jako dziecko.
Widział powstanie tych obozów i chciał udokumentować zajęcia oferowane dzieciom. „Między fałszywą krwią, symulacjami i nieograniczonym użyciem [fausses, ndlr] Bronie „. Gratulacje dla Natalii Kępes „Kwestionowanie emocjonalnych implikacji edukacji wojskowej”Mówi nam.
Jego obrazy przedstawiające małe dzieci z fałszywymi karabinami maszynowymi w dłoniach, sztuczną krwią na ciałach i wojskowymi mundurami na plecach również poruszają kwestię granicy między dziecięcą wyobraźnią. „Pragnienie przygody” I to „Nadmiar polskiej kultury wojskowej”.
Różnica między uczciwością dzieci a powagą ich działań pokazuje, że tak nie jest. „Może się bronić i być bezbronnym” : „Wszystko to z pewnością będzie miało konsekwencje dla ich rozwoju, ale będzie to znane dopiero później”.Przewiduje Natalia Kępesz.
Fotograf mimo podpisania dokumentu się zgadza „Utwórz link” Między społeczeństwem a dziećmi: „Dlatego chciałem, aby dzieci spojrzały na urządzenie i zobaczyły je. Sposób, w jaki wyglądają, mówi więcej o nich i ich doświadczeniu”.
Jego książka ் Kiedy kwestionuje się tę polską wyjątkowość kulturową, ogólnie bada, w jaki sposób naród kształci dzieci, co jest im normalnie wstrzykiwane i jak te terminy kształtują ich osobowość i potencjalnie ich szok.
ty Znajdź pracę Natalii Kepes Jego strona internetowa I dalej Jego konto na Instagramie. Jego książka ் Do dyspozycji Tutaj.
„Guru mediów społecznościowych. Bardzo upada. Wolny fanatyk kawy. Entuzjasta telewizji. Gracz. Miłośnik internetu. Nieskrępowany wichrzyciel.”
More Stories
Euro 2024: Holandia od tyłu pokonała Polskę w finale grupy C przeciwko Francji
W Polsce protest przeciwko wykorzystaniu sztucznej inteligencji w radiu
Polska zabiega o czasowe zawieszenie praw azylowych z UE