Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W najbliższą niedzielę 10 seriali ilustrujących szaleństwo Amazona

W najbliższą niedzielę 10 seriali ilustrujących szaleństwo Amazona

Amazon oferuje szalone oferty jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem Prime Day. Jej produkty i niektóre bestsellery, takie jak PS5, mają w tę niedzielę bardzo atrakcyjne ceny.

Amazon Prime Flash Days, które można porównać do Prime Day, odbędzie się w dniach 10-11 października 2023 roku. Amazon zdecydował się jednak rozpocząć pracę znacznie wcześniej, oferując zniżki na wiele referencji. Przechodząc do zakładki „Sprzedaż Flash” na stronie sprzedawcy, będziesz mógł zobaczyć wiele wyprzedaży – zwłaszcza na produkty sygnowane przez Amazon.

Jednak w ten dzień Amazon Prime Day warto pamiętać o zasadzie: dostęp do zniżek będą mieli tylko członkowie Prime. Albo jesteś członkiem Prime i nie masz nic przeciwko, albo nie i masz dwie możliwości: 1) skorzystać z bezpłatnej 30-dniowej oferty lub 2) subskrybować miesięcznie (6,99 EUR) lub rocznie (69,90 EUR). Jedno jest pewne: podczas tego wydarzenia dostępne są najlepsze ceny.

Subskrybuj Prime

Zobacz wszystkie oferty Amazona

Jeśli nie miałeś jeszcze odwagi sprawdzić dziesiątek stron z ofertami na Amazon, poniżej zebraliśmy niektóre z najlepszych ofert dostępnych przed Prime Day na Amazon. Sprzedawca internetowy korzysta z okazji, poświęcając cenę wielu swoich produktów, takich jak czytniki e-booków Kindle, głośniki Echo Dot, Fire TV i inne kamery Blink i Ring.

Oferty, których nie możesz przegapić w tę niedzielę:

Aby wyświetlić wszystkie oferty tutaj:

Zobacz wszystkie oferty Amazona

W weekend poprzedzający Prime Day Amazon zdecydował się wypuścić kilka dobrych ofert, aby zwiększyć intencje zakupowe ogółu społeczeństwa. Jej produkty, takie jak głośniki Echo (wyposażone we własnego asystenta głosowego Alexa), Fire TV Stick oraz kamery Blink lub Ring również mają zniżki w Czarny piątek. Ale bądź ostrożny, ponieważ Czarny Piątek niesie ze sobą duże ryzyko: czas dostawy szybko się wydłuża, a czasami produkty dostarczane są po Świętach Bożego Narodzenia. Warto więc skorzystać z tego już teraz.

READ  Twitch Star bije rekordy czasu i subskrybentów

Jaki jest cel tego Pierwszego Dnia?

Amazon wymyślił Prime Day kilka lat temu, aby uczcić 20. rocznicę istnienia wraz z 200 milionami członków. Zatem pierwsze wydarzenie miało miejsce w lipcu. Z biegiem lat operacja ta zyskała masę krytyczną do tego stopnia, że ​​w przypadku Amazon przekroczyła Czarny Piątek: sprzedawca internetowy osiąga większą sprzedaż w Prime Day.

Postanowił więc co roku podwajać Prime Day: po edycji letniej organizuje drugą edycję, która odbędzie się w październiku. W ubiegłym roku ceny oferowane podczas Prime Day w październiku były znacznie lepsze niż w Czarny Piątek, który miał miejsce półtora miesiąca później. Podczas Czarnego Piątku Amazon był nieco rozczarowujący przeciętnymi ofertami i ograniczonymi zapasami.

Zobacz wszystkie oferty Amazona

Aby odnieść sukces w zwiększaniu wolumenów podczas Prime Day budowanego od podstaw, Amazon musi mocno uderzyć: musi oferować obniżone ceny na bardzo popularne produkty referencyjne. Tak jest na przykład obecnie w przypadku wyprzedaży pakietu obejmującego nową konsolę PS5 z jedną z najpopularniejszych gier wideo: EA Sports FC 24, czyli nową wersją gry wideo FIFA.

10 i 11 października będziesz musiał wykazać się proaktywnością: większość ofert zostanie udostępniona online od północy. Jednakże sprzedawca powinien ogłaszać wyprzedaże błyskawiczne na główne produkty w ciągu dnia. Możemy mieć nadzieję, że prestiżowe marki, takie jak Apple, będą oferować zniżki na produkty referencyjne, takie jak iPhone’y czy MacBooki. Ogólnie rzecz biorąc, Apple zawsze reaguje podczas tego procesu.

Podstawowe funkcje programu

Jeśli nie jesteś jeszcze członkiem Prime, powinieneś wiedzieć, że ten program lojalnościowy stał się w ostatnich latach coraz bardziej interesujący. Nie tylko masz wiele korzyści po stronie handlu online (bezpłatna dostawa w jeden dzień, dostęp do ofert Prime Day itp.), ale masz także dodatkowe usługi z pakietu Amazon.

READ  Jaki jest nowy smartfon Xiaomi, który kosztuje tylko 199 euro?

W tym przypadku ta subskrypcja daje Ci również prawo do korzystania ze wszystkich usług Prime Video (z wyjątkiem dodatkowego Ligue 1 Pass), Prime Reading, Prime Music (katalog zawierający 2 miliony tytułów), a nawet usługi Prime Gaming. Odwiedzając witrynę Amazon, możesz odkryć wiele innych korzyści płynących z subskrypcji Prime — jeszcze przed Prime Day.

Niezależnie od tego, czy jest to Czarny Piątek, Prime Day, czy przez resztę roku, Amazon jest również elastyczny w zakresie zwrotów. Wiodący sprzedawca internetowy we Francji oferuje każdemu możliwość zwrotu zakupów w ciągu 30 dni od daty dostawy. Jeśli obowiązek prawny wynosi 14 dni (co robią Fnac, Darty lub Cdiscount), Amazon podwaja ten okres, aby zapewnić większy spokój klientom – w tym klientom spoza Prime.

Aby uzyskać dostęp do wyprzedaży błyskawicznej Prime Day, kliknij tutaj:

Zobacz wszystkie oferty Amazona

Co musisz wiedzieć o naszych dobrych ofertach

Ta treść jest dostarczana przez ekspertów dobrych rad z 01net.
Redakcja nie była zaangażowana w tworzenie tych treści. 01net może otrzymać wynagrodzenie, jeśli jeden z jego czytelników dokona zakupu za pośrednictwem linków zawartych w tym artykule. Ceny wymienione w tym artykule mogą ulec bardzo szybkim zmianom.