Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W miejscu, gdzie znaleziono rzeczy jej narzeczonego znaleziono ludzkie szczątki

nowy w Przypadek Gabi Pettito. Sprawy dotyczące Briana Laundry’ego, narzeczonego młodej kobiety, która została zamordowana pod koniec sierpnia, zostały odkryte w parku na Florydzie w pobliżu domu rodziny, co potwierdził prawnik rodziny dla Fox News i CNN. W tym czasie w pobliżu odkryto coś, co wyglądało na częściowe szczątki ludzkie, Cejlon NBC Wiadomości. W tym momencie władze nie potwierdziły odkrycia, a tożsamość osoby, która prawdopodobnie zmarła, nie jest znana.

Według Fox News policja, oddział psów i lekarz sądowy są na miejscu. Narzeczony Gabi Pettito Nie istnieje przez pięć tygodni.

Notatka

Rodzice Briana Laundry’ego poinformowali władze w środę rano, że planują przeszukać park Myakkhahatchee Creek, gdzie ich syn powiedział im, że 13 września wybiera się na piknik. Władze przeszukały już w zeszłym miesiącu obszar o powierzchni 80 kilometrów kwadratowych wokół parku. Na nagraniu Fox News widzimy policjanta z plastikową torbą w ręku, który w środku dnia mówi rodzicom: „Może coś znaleźliśmy”.

W zeszłym tygodniu lekarz sądowy w hrabstwie Teton w stanie Wyoming ogłosił, że młody podróżnik był taki… Został zabity pod koniec sierpnia przez „ręczne uduszenie”.. W tym momencie jej narzeczony, Brian Laundry, który wrócił do domu sam na początku września, jest uważany za „osobę interesującą”. Pod koniec września zeszłego roku wydano nakaz aresztowania młodego mężczyzny pod zarzutem użycia karty bankowej młodej kobiety po jej śmierci.

READ  Transmisja na żywo - Wojna na Ukrainie: Armia rosyjska przejmuje kontrolę nad nowymi obszarami na wschodzie i północnym wschodzie