Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W Lidlu robot cukierniczy Silvercrest jest wyposażony w wagę

Lidl regularnie oferuje roboty kuchenne Silvercrest. Dzięki temu nowemu modelowi dystrybutor aktualizuje się do lepiej wyposażonego urządzenia. Wielofunkcyjny robot cukierniczy ma moc 900 watów, w przeciwieństwie do 650 watów w poprzedniej wersji. Jeśli moc ma być postrzegana z perspektywy rodzaju obróbki, te kilka dodatkowych watów wskazuje na lepszą wydajność. Zauważ, że wszystkie roboty Silvercrest korzystają z napędu pasowego znajdującego się w korpusie maszyny, a nie w głowie.

Ponadto nowy robot cukierniczy Lidla wydaje się integrować wagę do ważenia składników. Co zaskakujące, arkusz danych o tym nie wspomina, ale mały ekran i widoczne przyciski nad ogranicznikiem prędkości pozostawiają niewiele miejsca na wątpliwości co do istnienia tej bardzo praktycznej i wciąż bardzo rzadkiej funkcji. Jednak Kenwood i Bosch mają w swoim katalogu również kilka pełnowymiarowych modeli, takich jak mama 5.

Ze swojej strony miska przechodzi lekki lifting i zyskuje jedną rączkę, podczas gdy wcześniej była pozbawiona jednego. Z drugiej strony traci swoją pojemność: z 5 litrów do 3,6 litra. W połączeniu z wyższą mocą, ta skromniejsza pojemność wskazuje, że Silvercrest potrzebuje solidniejszego i trwalszego robota.

Aby podjąć działanie, robot jest wyposażony w zestaw ciastek, który zawiera trzy nasadki: trzepaczkę, płaski trzepaczka i mikser stojący. Dostępny jest również blender dla tych, którzy chcą miksować owoce i warzywa. W sumie dostępnych jest osiem prędkości plus dodatkowa prędkość doładowania, która aktywuje przystawki robota kuchennego.

Dla początkujących smakoszy Lidl oferuje robot kuchenny Silvercrest w sprzedaży od 3 listopada. Dostępny w kolorze czerwonym lub szarym, będzie oferowany w cenie 129 euro.

Reklama, Twoje treści są kontynuowane poniżej

READ  Grillowany stek, palony proszek, jagody? W poszukiwaniu tajemnicy składników perfum kosmicznych