Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Visa planuje utworzenie w Polsce nowego globalnego centrum produktowego i technologicznego, które będzie wspierać innowacyjny model biznesowy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Visa planuje utworzenie w Polsce nowego globalnego centrum produktowego i technologicznego, które będzie wspierać innowacyjny model biznesowy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Pierwsze centrum technologiczne i strategiczny produkt Visa w Europie Środkowej i Wschodniej jeszcze bardziej wzmocni globalny zasięg Visa, napędzając dalszy szybki wzrost handlu cyfrowego i płatności.

Visa Inc. (NYSE: V), światowy lider płatności cyfrowych, ogłosił dziś plany otwarcia nowego globalnego centrum technologicznego i produktowego w Polsce, pierwszego tego rodzaju dla Visa na Bliskim i Wschodzie. Centrum przyjmie 1500 pracowników zajmujących się nowymi technologiami i produktami w ciągu najbliższych kilku lat, ponieważ Visa nadal inwestuje na całym świecie i wykorzystuje swój model wzrostu polegający na innowacjach 24/7 oraz ciągłym szybkim rozwoju handlu cyfrowego i płatności.

„Wysoko wykwalifikowana siła robocza w Polsce i dynamiczny sektor IT sprawiają, że Polska jest doskonałym miejscem do współpracy i współpracy z partnerami i firmami w celu opracowywania nowych rozwiązań płatniczych” — powiedział Rajat Taneja, Head of Technology w Visa. Nasza kolejna fala produktów i innowacji jest jeszcze bardziej ekscytująca, ponieważ koncentrujemy się na sztucznej inteligencji i cyberbezpieczeństwie nowej generacji oraz odporności i dostępności naszej sieci dla wszystkich, którzy na niej polegają. »

Polska będzie gospodarzem piątego co do wielkości strategicznego światowego centrum produktów i technologii Visa. Jako coraz bardziej popularne miejsce dla wysoko wykwalifikowanych technologów, kraj ten wykorzystuje zaangażowanie wizy w innowacje i inwestycje w regionie Europy, aw szczególności w Polsce. Visa znajdzie nowe sposoby wykorzystania wschodzących talentów w regionie, przyspieszenia rozwoju produktów i wprowadzania innowacji na dużą skalę, aby dostarczać wartość konsumentom, klientom, kupującym i sprzedającym na całym świecie.

„Jako globalna firma działająca w ponad 200 krajach i terytoriach ważne jest, abyśmy inwestowali w lokalne umiejętności, tworząc regionalne centra technologiczne, które pozwalają nam lepiej niż kiedykolwiek wcześniej obsługiwać naszą globalną bazę klientów. Europa”. różnorodność i integracja, a wraz z rozwojem Visa odzwierciedla szeroki zakres perspektyw, które tworzą społeczności, w których żyjemy i pracujemy. W Polsce obejmie różnorodne talenty i mile widziane talenty z Ukrainy i innych części regionu. »

READ  Komisja Europejska postanowiła zaatakować Polskę w portfelu

„To naprawdę wyjątkowa wiadomość, że Visa, ze swoim unikalnym globalnym doświadczeniem i know-how, wybrała nasz kraj wszędzie tam, gdzie było to możliwe, co umacnia pozycję Polski jako najlepszego miejsca do inwestowania w sektorze nowych technologii” – wyjaśnił Mateusz Morawiecki. Premier Polski „Wśród czynników, które skłoniły nas do wyboru Polski na tę inwestycję, były wysokie kwalifikacje naszej kadry IT oraz talent na rynku pracy. Stoimy przed dużym potencjałem, aby przyjąć najbardziej innowacyjne inwestycje w naszym kraju. »

Visa jest liderem płatności cyfrowych od ponad 60 lat, a firma działa w Polsce od 1995 roku. Pierwszą kartą płatniczą w Polsce była karta Visa, a innowacje Visa od początku jej istnienia wspierały wiele osób. Sposoby, w jakie konsumenci i sprzedawcy płacą i otrzymują zapłatę. Dzięki Visa jako sile napędowej płatności cyfrowych Polska stała się pierwszym rynkiem na świecie, który osiągnął 100% dostępność zbliżeniową.

Visa zdaje sobie sprawę z ważnej roli, jaką odgrywają umiejętności cyfrowe we współczesnej gospodarce i zobowiązuje się do wspierania wysiłków UE na rzecz stworzenia bardziej konkurencyjnej i obeznanej z technologiami cyfrowymi siły roboczej1. Ta inwestycja podkreśla zaangażowanie Visa w promowanie integracji cyfrowej. wiek

Więcej szczegółów na temat nowego globalnego centrum technologii i produktów Visa zostanie udostępnionych w nadchodzących miesiącach. Zobacz oferty pracy w Polsce Tutaj.

O Visa Inc

Visa (NYSE: V) jest światowym liderem płatności cyfrowych, który ułatwia transakcje płatnicze między konsumentami, sprzedawcami, instytucjami finansowymi i agencjami rządowymi w ponad 200 krajach i terytoriach. Naszą misją jest łączenie świata za pośrednictwem najbardziej innowacyjnej, wygodnej, niezawodnej i bezpiecznej sieci płatniczej, pomagając ludziom, firmom i gospodarkom rozwijać się. Gospodarki integracyjne wzmacniają pozycję wszystkich i wszędzie, a my wierzymy, że dostęp ma fundamentalne znaczenie dla przyszłości wymiany walut. Po więcej informacji odwiedź Visa.pl.

READ  Euro 2020: regularna drużyna Polski

1 Poprzez dekadę cyfrową UE dąży do tego, by do 2030 r. w UE zatrudnionych było 20 mln specjalistów ICT. https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/en/ip_23_2246

Tekst komunikatu prasowego powstały w wyniku tłumaczenia nie powinien być w żaden sposób traktowany jako oficjalny. Jedyną autentyczną wersją komunikatu prasowego jest komunikat prasowy w języku oryginalnym. Tłumaczenie należy zawsze porównywać z tekstem źródłowym, co stanowi precedens.