Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Uważał się za „geniusza” zdolnego do bezkarnego działania, oskarżając domniemaną ofiarę piosenkarza

Dla niego “geniusz” Bo artysta umożliwia wszystko usprawiedliwić, wszystko wybaczyć. “Spójrz ile dajemy światu”, lubi mawiać R. Kelly, według jednej z rzekomych ofiar, która zeznawała w czwartek 26 sierpnia podczas procesu w Nowym Jorku 54-letniego amerykańskiego piosenkarza o wymuszenia, wykorzystywanie seksualne nieletnich, porwanie, korupcję i pracy przymusowej w latach 1994-2018.

Stephanie, która powiedziała, że ​​miała romans z upadłą gwiazdą R’n’B przez sześć miesięcy, kiedy miała 17 lat, opowiedziała rozmowę, w której R. Kelly wyraził preferencję dla ” dziewczyny “i zastanawiałem się dlaczego „Ludzie zrobili mu wielką sprawę”..

Przeczytaj także Proces R. Kelly’ego: W pierwszym dniu rozprawy opisuje piosenkarza jako „mężczyznę, który wykorzystał swoją sławę do zaspokojenia swoich pragnień seksualnych”

Spójrz na Jerry’ego Lee Lewisa.Piosenkarz podobno powiedział, odnosząc się do pioniera rock’n’rolla, który wywołał skandal, poślubiając swoją 13-letnią kuzynkę w latach pięćdziesiątych. “On jest geniuszem, a ja jestem geniuszem. Powinniśmy być w stanie robić, co chcemy. “, NS. – powiedział Kelly.

„upokarzające” relacje

39-letnia Stephanie jest trzecią kobietą, która wypowiada się w sądzie federalnym na Brooklynie w Nowym Jorku, aby oskarżyć Roberta Kelly’ego. Piosenkarz słynący z przeboju Myślę, że umiem latać, któremu grozi dożywocie, zaprzecza oskarżeniom.

Stephanie spotkała go w McDonald’s w Chicago, Illinois, gdzie asystent R. Kelly ma swój numer na kartce papieru. Pozbyła się go i nie myślała o tym aż do następnego roku, kiedy w pobliżu pracy dziewczyny odbyła się impreza promocyjna dla piosenkarki. Potem podeszła do niego, myśląc, że mógłby pomóc znajomemu, który miał nadzieję na karierę śpiewaka.

Oczekiwana pomoc nigdy się nie spełniła, ale Stephanie i R. Kelly zaczęli uprawiać seks, ponieważ gwiazda nie podniosła wieku dziewczyny, gdy powiedziała mu, że ma zaledwie 17 lat, zgodnie z jego zeznaniami.

READ  Stéphane Hénon i Sacha Tarantovich (Plus belle la vie) formalizują swój związek na Instagramie, ich fani w niebie
Przeczytaj także Były kolega z klasy R. Kelly twierdzi, że piosenkarz przekupił urzędnika, aby poślubił Aaliyah

To były stosunki seksualne “poniżający”Okrutnie opisując prośby swojego partnera, Stephanie powiedziała, wyjaśniając, że regularnie filmował ich wybryki. Piosenkarka rzekomo zmusiła ją między innymi do potrącenia go w samochodzie, gdy w pobliżu byli inni ludzie, czasami zostawiając ją samą i nagą w pokoju na wiele godzin. „To może sprawić, że bardzo szybko przestraszę się najgorszego”.Powiedziała.

Aborcja i seks pod przymusem z innym mężczyzną

Stephanie, która powiedziała, że ​​była w przeszłości napastowana seksualnie w domu i przez swojego byłego szefa, powiedziała, że ​​uprawiała seks z R. Kelly, ponieważ tego nie zrobiła. „Nie wrażenie posiadania wyboru”. W okolicach jego osiemnastych urodzin postanowiła przestać widzieć i czuć… „Używane, upokarzające i poniżające”. „Nie chcę już być molestowany”.

Przeczytaj także Napaść na tle seksualnym: Podczas procesu R. Kelly, skarżący był niepełnoletni w momencie wystąpienia faktów, opowiadając o przemocy i upokorzeniu

Świadectwo tej kobiety dołącza do wielu innych, które słyszeliśmy od początku procesu piosenkarki. W poniedziałek i wtorek jeden z oskarżonych powiedział, że R. Chociaż ukrywała przed nim swój wiek, młoda kobieta powiedziała, że ​​była oszołomiona, kiedy wyznała mu prawdę, ale piosenkarka nadal się z nią umawiała.

Zmuszona do poddania się surowym karom, twierdziła również, że została zmuszona do aborcji w 2017 roku po tym, jak R. Kelly powiedział jej, że nie jest gotowy, aby mieć z nią dziecko. Młoda kobieta wspomniała również, że piosenkarka zmusiła ją do seksu z mężczyzną, który ją zadzwonił ” siostrzeniec “podczas oglądania sceny.

Le Monde z AFP i Associated Press