Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Usługa Reality TV Hayu trafia na Xbox w 22 regionach 22

Dzięki różnym aplikacjom, takim jak Disney+, Netflix, YouTube i Prime Video, które są dostępne do pobrania, fanom Xbox nie brakowało rozrywki poza sesjami gier. Jednak ta szeroka gama aplikacji rozrywkowych była silna, ponieważ usługa przesyłania strumieniowego reality TV Hayu dotarła na konsole Xbox w 22 regionach. Regiony te obejmują Australię, Austrię, Belgię, Kanadę, Czechy, Danię, Finlandię, Francję, Niemcy, Hongkong, Węgry, Irlandię, Włochy, kraje bazowe, Norwegię, Polskę, Portugalię, Singapur, Hiszpanię, Szwecję, Szwajcarię i Stany Zjednoczone Królestwo.

Usługa, jeśli nie wiesz, ma ponad 8000 odcinków obejmujących różne rodzaje rzeczywistości, takie jak przestępczość, gotowanie i randki. Niektóre z najpopularniejszych programów na Hayu to Keeping Up With the Kardashians, Under Deck i The Real Housewives. Ponadto zdecydowana większość programów zawartych w aplikacji jest dodawana w tym samym dniu, w którym są emitowane w USA.

Osoby zainteresowane hayu mogą zapisać się na miesięczny bezpłatny okres próbny, po którym usługa będzie kosztować 4,99 GBP.

powiedział Hendrik McDermott, dyrektor zarządzający Hayu. „To ekscytujące partnerstwo z Xbox, głównym partnerem Hayu w zakresie konsol, rozszerza naszą dystrybucję na więcej urządzeń i sprawia, że ​​usługi są jeszcze bardziej dostępne. Dzięki wiodącemu w branży pakietowi konsol Xbox i Microsoft Store na Xbox. fani rzeczywistości mogą cieszyć się płynną i bezproblemową obsługą. wygoda doświadczania tego, co najlepsze w rzeczywistości, wszystko w jednym centrum rozrywki.”

READ  Quinté PMU — przewidywanie wielkiej przeszkody dla nowej ścieżki 1 maja 2022 r.