Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Uderz mocno i wypuść ten niezbędny produkt za mniej niż 20 €, który wszyscy złapią!

Merkury rośnie i czasami temperatury są zbyt skomplikowane, by żyć. Więc co może być lepszego niż kupno przedmiotu, aby móc ochłodzić mieszkanie lub dom podczas upałów, zwłaszcza podczas upałów?

Mini chłodnica powietrza w sklepach LIDL

W tej chwili temperatury są bardzo wysokie, wiele osób pracuje zdalnie lub w weekendy i z wentylator Naprawdę nie odświeża? Jest dobre rozwiązanie: mała chłodnica powietrza Są sprzedawane w LIDL w bezkonkurencyjnej cenie! Dlatego ten artykuł jest szybko oszukiwany przez wszystkich za 19,99 euro9,99. Dobry plan, taki jak Objeko, regularnie udostępnia go w swoich felietonach.

Praktyczny zbiornik na wodę o pojemności 700 ml umożliwia nawilżanie powietrza i może być wypełniony kostkami lodu, aby rozprowadzić więcej świeżości w domu lub w profesjonalnym pomieszczeniu! Dodatkowo przedmiot ten jest łatwy w transporcie, jest wyposażony w uchwyt i wagę do przenoszenia 15,7*17,2*17,3 cm. Jego moc 8W, dzięki portowi USB-C, pozwala obniżyć temperaturę w dużej części domu w przypadku fali upałów.

Od kilku lat lato robi się coraz gorętsze i Francuzi nie wytrzymują już tej sytuacji i tak się dzieje pogoda. Niektórzy wyposażają się w bardzo duże urządzenia, takie jak klimatyzatory, inni w sprzęt, który jest lżejszy i znacznie tańszy.

Dlaczego warto kupić tę mini lodówkę?

Po prostu wysokie temperatury w tym okresie to idealny powód do zakupu Ten trochę fajniejszy Prezentowany przez niemiecki kanał LIDL. Tym samym w trosce o dobre samopoczucie w tym artykule nie używa się chemii, a jedynie kostki lodu i prąd, dzięki czemu podłącza się je do gniazdka kablem o długości około jednego metra.

Wyposażony w 3 prędkości, możesz mieć idealne orzeźwienie dla siebie i swojej rodziny! Co więcej, co może być lepszego niż mieszkanie w orzeźwiającej atmosferze i cieszenie się spokojem w swoim domu. Tak więc ta maszyna jest wyposażona wNastrojowe światło LED W kilku różnych kolorach. Ten produkt będzie jak zwykle dostępny od 24 czerwca we wszystkich sklepach LIDL we Francji, do wyczerpania zapasów. Więc nie przegap tej oferty.

READ  Bądź skąpy, oto 10 ofert XXL do zgarnięcia w tę niedzielę 🔥

Lidl, sieć supermarketów, która robi zamieszanie

Już od dłuższego czasu zespoły marketingowe King of Discount potrafią wdrożyć skuteczny system, aby ludzie rozmawiali o marce. Sklepy sieciowe często sprzedają produkty o wysokiej wartości w niskich cenach. Tak było wcześniej PrzykładZ parą butów lub konsolą do gier. Produkty bardzo szybko wyprzedały się w sklepach. Klienci porównują ceny online i widzą, że oferta Lidla jest bardzo konkurencyjna.

Budżety rodzinne są coraz bardziej napięte, więc gdy sklep oferuje tego typu operacje, sukces jest oczywisty. Ponadto niektóre produkty są odsprzedawane na platformach sprzedaży używanych produktów. Na przykład buty Lidla są wielkim hitem i łatwo się sprzedają. Marka Lidl stała się świetna, kiedy była taka tandetna.

W ostatnich latach Lidl często sponsorował wydarzenia sportowe. Tak jest na przykład w przypadku mistrzostw w piłce ręcznej czy drużyny kolarskiej, która zabłysnęła podczas Tour de France 2020. Co więcej, Lidl będzie ponownie obecny na Tourze 2021. W ostatnich latach Lidl chciał zmienić swoją pozycję. Przez długi czas marka kojarzyła się z rabatem.

Teraz marka ma nowy wizerunek, a sieci sklepów udało się wznieść na wyższy poziom i pozyskać nowych klientów. Zabawna rewolucja. Co więcej, w sieciach społecznościowych i na YouTube wiele osób mówi o tym niezwykłym zjawisku. Objeko oferowało Wam przez cały rok świetne oferty z Lidla.