Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Udało nam się stracić suwerenność… To niesamowite!”

„Udało nam się stracić suwerenność… To niesamowite!”

Czy mięso stało się produktem luksusowym?

Filip, tymczasowy rzeźnik: „Tak bardzo niepokoiliśmy naszych rolników, że zostało nam hiszpańskie i polskie bydło. Udało nam się utracić suwerenność nad tym terytorium… To niesamowite!”

Les Grandes Gueules to program, który odzwierciedla interesy Francuzów. Odrodzenie wolności wypowiedzi bez filtra i bez maski społecznej. W Grandes Gueules, od 9:00 do 12:00, umysły są otwarte, a perspektywy poszerzają się. 3 godziny rozmów Zaangażuj się w dogłębne dyskusje, w których wolność słowa jest królową i z których wyjdziemy silniejsi! W tym roku nowa sekwencja postawi słuchaczy w centrum tego programu, ponieważ to oni zdecydują się omówić ten dzień!
W tym 19. sezonie Alain Marshall i Olivier Trochot, w towarzystwie GG społeczeństwa obywatelskiego, położą centralne miejsce na informacje i rozrywkę.
W tym samym czasie w historii RMC.
RMC to publiczna stacja radiowa, skupiająca się głównie na sprawach bieżących i interakcji ze słuchaczami, w formacie w 100% mówionym, nie publikowanym we Francji. Harmonogram programu RMC obraca się wokół głównych wydarzeń, takich jak Apolline Matin (6:00-9:00), Grandes Gueules (9:00-12:00) i Estelle Midi (12:00-15:00).

READ  Sprawa zamknięta bez kontynuacji z powodu recepty