Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Twój horoskop na 19 kwietnia 2021 r

Więcej horoskopów i porady na żywo można znaleźć pod numerem 3210. Porady Kristen Haas można również uzyskać codziennie pod adresem Instagram Jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą sytuację gospodarczą.

Baran

Masz duży zakup podczas swojego Taurusa? W każdym razie, teraz jest czas, ponieważ będziesz logiczny i nie spiesz się. Zwykle działasz impulsywnie (jeśli jesteś prawdziwym Baranem) i myślisz dopiero po wykonaniu działania. Wpływ Byka na tę cechę jest dobry … ale może to być też jeden z Twoich bliskich, który sprawi, że będziesz szukał np. Najlepszego stosunku jakości do ceny.

byk

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Twój rok zaczyna się naprawdę dobrze, wraz z koniunkcją Słońca, Merkurego i Wenus. Gwiazdy są na twoją korzyść, podobnie jak rzeczywistość! Cierpiałeś już wystarczająco dużo, dysonansów już nie ma na tobie, więc Uran wkradł się do twojej drugiej dziesiątej, która z kolei będzie musiała poradzić sobie z ograniczeniami lub już to zrobiła i będzie starać się uwolnić od nich z siłą i wytrwałością . Ale na razie mieszkańcy kwietnia uśmiechają się życiem i jest to sprawiedliwe.

Bliźnięta

W pierwszej dziesiątce poczujesz rumieniec Byka do 30 kwietnia, co jest przyjemnym okresem, ponieważ będziesz mniej zestresowany, ale także mniej energiczny i mniej energiczny. Zwłaszcza, że ​​Mars opuści twój znak, gdzie obecnie zajmuje trzecią dziesiątkę, ale bardzo ci to przeszkadzało. Nadchodzi więc spokojniejszy i cięższy okres, dlatego zalecamy poszukiwanie spokoju, medytacji i wszystkiego, co Cię zrelaksuje.

rak

Ogólnie rzecz biorąc, okres Taurusa jest dla Ciebie dobry, Twoje projekty postępują, a jeśli przypadkiem go nie masz, to złożysz ofertę poprzez ofertę, która zostanie Ci złożona. Będzie to szczególnie dotyczyło drugiej dziesiątki między 30 kwietnia a 10 maja: możesz mieć niespodziankę, coś bardzo nieoczekiwanego. Jednak w pierwszej dziesiątce dobre przepływy Byka mogą nie wytrzymać przybycia Marsa w twoim horoskopie w czwartek. Będziesz miał dużo pracy lub niedogodności.

READ  Czy fani Taylor Swift wstrząsną wyborami prezydenckimi w USA?

Lew

To twoja kariera, postęp lub zmiana twojego wieku będą na czele. Potwierdzi się, będzie priorytetem i to nie ważne dla Ciebie. Pewnie pozytywnie dla tych, którzy „zapłacili” w lipcu, a których kadencja była niska… Ale jeśli chodzi o drugą dekadę, to będą już problemy z Twoim biznesem, być może dlatego, że zmieniło się kierownictwo i nie podoba Ci się jego nowa polityka w ogóle.

dziewica

Oczywiście, będziesz miał większy wpływ na swoją pracę, ponieważ otrzymasz gratulacje za swój udział i swoje metody, od pierwszej dekady do trzydziestej. Ci, którzy nie są zatrudnieni, mogą wybrać się na małą wycieczkę i uciec od tego wszystkiego. Lub inny. Przez drugą dekadę sytuacja będzie jeszcze bardziej ekscytująca dzięki harmonii Słońca / Urana, dokładnie 1 maja, ale przez jakiś czas pozostała namacalna: coraz więcej wolności zyskujesz, „pozbawiasz” siebie, zawodowo. Możesz odebrać sobie niezależność.

Saldo

Byk jest w tym roku dobry, przynajmniej dla Ciebie, a zwłaszcza dla Twoich pieniędzy. Jeśli jesteś we wrześniu, możesz ubiegać się o premię, nagrodę i zwrot gotówki do 30 kwietnia. W takim przypadku negocjacje mogą być bardziej skuteczne. Poza tym zawsze w pierwszej dziesiątce pozbyłeś się Urana, który destabilizował cię przez dwa lata, znowu w tej sferze finansowej. Teraz kolej twojego drugiego partnera na losowe wpisy.

Skorpion

Inni lub twój partner będą w centrum twoich lęków podczas okresu Byka. W pierwszej dziesiątce nie jest wykluczone, że na horyzoncie pojawi się spotkanie, zwłaszcza gdy Jowisz zbliża się i tworzy dobrą stronę z twoim słońcem. Niezależnie od celu, a zwłaszcza emocjonalnego lub twórczego, dzięki Jowiszowi możesz mieć pewność, że może ci się przydarzyć coś dobrego, sytuacja, która daje uczucie radości; To będzie bardzo motywujące.

Strzelec

Twoim celem w Taurus jest poprawa warunków pracy. Ale normalne rzeczy, takie jak harmonogramy lub relacje ze współpracownikami. Prawdą jest, że Mars sprzeciwiał się wam od 4 marca i mógł widzieć was w konflikcie lub przynajmniej w rywalizacji z kimś z pracy. A jeśli nie pracujesz, to było to z ukochaną osobą. Ale Byk ma właściwości łagodzące, a rzeczy, które kiedyś były irytujące, szybko ustąpią.

READ  Dantona, kiedy André Wajda zrewolucjonizował kino historyczne we Francji

Koziorożec

Rozpoczyna się dobry okres, niezależnie od miejsca po przecinku. Na razie grudzień skorzysta na poprawie i dobrym potencjale uwodzenia. Nie musisz się zbytnio wysilać, będzie to prawie automatyczne (do 30 dnia pierwszej dziesiątki). Będziesz także bardziej kreatywny niż zwykle, lub będziesz bardziej pociągać dobre rzeczy i fajne rzeczy, ale twoje dzieci również mogą być priorytetem na kilka dni (ze względu na święta?).

Wodnik

Urodzony w styczniu to powrót do zapowiadającego się spokoju, a czasem dzięki dobrej nowinie, która pozwoli Ci się zrelaksować. Na horyzoncie pojawia się większa presja, a mimo to w ciągu ostatnich kilku lat, szczególnie w styczniu, tuż przed swoimi urodzinami, miałeś go dużo. Ale koło w końcu się obraca i twój pan, Uran, który był z tobą w dysonansie, już na ciebie nie patrzy. Teraz zajmij się drugą dziesiątką, która może mieć pewne zmiany.

Ryby

Kiedy króluje Taurus, zawsze jest dobry czas, abyś był Rybami. Twoje relacje z bliskimi, a zwłaszcza z klientami, są priorytetem. Czy to oznacza dla tych z Was, którzy są traderami, że będziecie mogli wznowić lub ulepszyć swoją działalność i znaleźć nowych klientów? Jest bardzo możliwe, że masz czas do końca okresu Byka, do 20 maja … te przepowiednie zostały napisane na początku marca i myślę, że pod koniec kwietnia może być trochę poluzowania.

Redakcja poleca


Czytaj więcej