Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

To oficjalne dla Jeana Lucasa w Monako, jego pierwsze słowa jako gracza ASM

Uruchomienie jednak! Klub piłkarski OL: Topy, klapy, przyszłość… Wyniki sezonu Gones 2020-2021

Podczas gdy Peter Bosz chciał go zachować, OL przeniósł Jeana Lucasa do Monako. Brazylijski rekord od pięciu lat. „Jestem dumny, że dołączam do Monako, jednego z największych klubów w mistrzostwach Francji” – skomentował. Klub miał świetny sezon i będzie walczył o fazę grupową Ligi Mistrzów. Cieszę się, że mam okazję przyczynić się do tej dynamiki. Zaangażowanie się tutaj, w ten projekt, jest dla mnie bardzo dobrą okazją do dalszego podejmowania kroków. Dziękuję klubowi za okazane mi zaufanie i nie mogę się doczekać, aby pokazać całą moją determinację w nowych barwach. “

„Cieszymy się, że Jean Lucas przyjechał do AS Monaco” – powiedział Paul Mitchell, dyrektor sportowy ASM. Jean to nowoczesny pomocnik o cechach technicznych, które pozwalają mu na zajmowanie różnych ról w środku pola. Jesteśmy przekonani, że ta umiejętność gry na kilku pozycjach będzie atutem dla klubu, ale także pozwoli mu w pełni wyrazić swój potencjał w AS Monaco.

OL informuje, że transfer przyniesie im 12 milionów euro, przy 15% stawce przy następnej odsprzedaży. Nieźle jak na zawodnika wypożyczonego do Brześcia w styczniu!

Jean Lucas w Monako, to koniec

Jean Lucas z OL do AS Monaco, to koniec. Brazylijczyk dołącza do ASM na 5 lat. “Klub miał bardzo dobry sezon i będzie walczył o fazę grupową Ligi Mistrzów. Jestem zachwycony, że mogę przyczynić się do tej dynamiki” – wyjaśnił.

Laurenta Hessa

READ  Guardiola demontuje koncepcję Superleague