Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

To nowe zdjęcie jej okrągłego brzucha rozpala sieć

20 lutego Rihanna Będzie obchodzić swoje trzydzieste czwarte urodziny. I chociaż jej fani spodziewali się, że rok 2022 będzie synonimem wielkiego powrotu na czoło sceny muzycznej, w końcu zbiegnie się to z macierzyństwem! W poniedziałek 31 stycznia 2022 roku piosenkarka i bizneswoman ogłosiła, że ​​jest w ciąży z pierwszym dzieckiem.

W tym celu oczywista bomba zorganizowała na ulicach Nowego Jorku strzelaninę w ramię ukochanego Asapa Rocky’ego. Ubrana w stary różowy płaszcz Chanel i podarte dżinsy, Rihanna ujawniła swoje pierwsze krągłości jako kobieta w ciąży, a zdjęcia szybko stały się wirusowe na całym świecie.

Rihanna ujawnia swój brzuszek na Instagramie
W środę, 2 lutego 2022, Rihanna po raz kolejny rozpieściła swoich fanów, udostępniając na Instagramie nowe, niepublikowane zdjęcie swojego zaokrąglonego brzucha. Na zdjęciu, które zostałoby zrobione kilka dni temu, piosenkarka stoi z profilu i zdejmuje koszulkę, by odsłonić okrągły brzuch.

Jeśli Rihanna i ASAP Rocky znają się od początku 2010 roku, pierwsze zaloty odbyły w 2013 roku, zanim zerwali i pozostali przyjaciółmi. Nawiązali związek dopiero w listopadzie 2020 r., A w maju 2021 r. sformalizowali parę na czerwonym dywanie podczas Gali MET. Za kilka miesięcy obie gwiazdy muzyki zostaną więc po raz pierwszy rodzicami.

jest bycie

READ  Globalne prognozy rynku rozrywki i łączności w 2022 r. według Market Research Store — Androidfun.com