Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

To jest tajna wiadomość, którą wysłałem do DSK Live (wideo).

W pełnej promocji swojej autobiografii złożona przeszłość Na Editions Grasset na planie była obecna Anne Sinclair c dla ciebieŚroda, 2 czerwca 2021. Szansa Anne-Elizabeth Lemoyne i jej zespołu na powrót do anegdoty ujawnionej przez dziennikarkę w swojej książce…

Jesteśmy 11 grudnia 1994 roku, kiedy Anne Sinclair udzielała wywiadów na żywo we francuskiej telewizji Jacques Delors. Czy były minister gospodarki, finansów i budżetu startuje w nadchodzących wyborach prezydenckich? To jest pytanie, które wszyscy w tym czasie zadają. Anne Sinclair otrzymała odpowiedź zanim ktokolwiek inny, zaledwie kilka minut przed naszym spotkaniem. „Zrobiłem głupi zakład z mężczyzną, który jest teraz moim byłym mężem. Wyjaśnia, odnosząc się do Dominique’a Strauss-Kahna, nie wymieniając go. „Powiedziałem mu: „Jeśli zaczniesz od powiedzenia „To jest pytanie, które wszyscy zadają”, oznacza to, że jest kandydatem, „To jest pytanie, które wszyscy zadają”, to znaczy, że nie jest.„.

Gra, do której Anne Sinclair zakwalifikowała się zbyt późnodziecinny„Oparte na”GłupiKontynuować:Zwłaszcza, że ​​tuż przed napisami zacząłem powtarzać sobie: „Uważaj, nie możesz się pomylić, on tu jest, go tu nie ma”. Zamiast skupiać się na programie, który był tak ważny”..

Sekwencja, do której odkrycia zachęca Télé 7 jours:

READ  Disney Plus przybywa do izraelskiego ceté