Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tifo OM rozprzestrzenił się w Princes Park!

Tifo OM rozprzestrzenił się w Princes Park!

Ostateczne upokorzenie. W środowy wieczór na marginesie ćwierćfinału Pucharu Francji pomiędzy Paris Saint-Germain a Niceą Tifo został wystawiony na chwałę Marsylii po stronie Boulogne.

Zdjęcie przeszło niemal niezauważone, ale w czwartek sprawa wywołała spore zamieszanie. W środę wieczorem gracze wchodzą do Parc des Princes na ćwierćfinał Pucharu Francji pomiędzy obiema drużynami. Paryż Saint-Germain I OGC Nice (Paryżanie wygrali 3:1), na peronie Boulogne pojawił się biało-niebieski Tifo, rysując białe M w niebieskim O…

Oh Który właśnie został rozmieszczony w sercu obszaru wyznaczonego dla Paris Saint-Germain. To nie jest dzieło dziesiątek „zdrajców” w czerwono-niebieskich koszulach.

Zwolennicy Paryża są otoczeni

Ta operacja jest jeszcze bardziej zwodnicza, ponieważ została wymyślona i wdrożona przez grupę żądnych szumu YouTuberów, niekoniecznie oddanych sprawie Marsylii. ” Rzeczywiście było to OM tifo dla tych, którzy wątpilipisze na swoim koncie X Iroy. To już miesiąc z Theo Odasem, podczas którego przygotowujemy się do największego dowcipu w naszym życiu… »

READ  Jedenasty tytuł dla Atlético de Madrid