Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ten znany piosenkarz zdradza, że ​​ma romans z premierem Gabrielem Attalem

Ten znany piosenkarz zdradza, że ​​ma romans z premierem Gabrielem Attalem

Piosenkarka Joyce Jonathan, gość programu „Quelle Époque”, przyznała, że ​​miała romans z premierem Gabrielem Attalem. Według artysty krótka, ale intensywna historia.

Do nieoczekiwanej sceny doszło na planie filmu „Quelle Époque” w sobotę, 27 stycznia. Podczas programu prezenterka Leah Salama drażni romans piosenkarki Joyce Jonathan z obecnym premierem Gabrielem Attalem. „Nie wiem, czy nadal zaginął we Francji, ale Joyce Jonathan, gdy była młoda, była kochanką Gabrielle Attal…„. Stewardessa Faustine Bouliart szybko odpowiedziała: „Ale jak mogłem tego nie wiedzieć? Ile miałeś lat?„.

Główna zainteresowana strona odpowiada następnie, że był „fanem uniwersytetu”, logicznie zawstydzonym tymi nieoczekiwanymi odkryciami.W końcu go pocałowałam!„, odpowiada Faustine Pollert. Następnie piosenkarka nieśmiało potwierdza tę informację.

„Jestem z niego bardzo dumny”

Nie, ale kto może umieścić w CV zaakceptowanym przez Premiera? Zabiłeś grę– wykrzyknął ulubiony francuski nadawca.Nie, ale czekaj, przepraszam, jest pocałunek i pocałunek…„, pyta Christophe Dechavannes, a artysta odpowiada: „Nie łaskotaliśmy się nawzajem i nie mielibyśmy razem wspaniałych doświadczeń życiowych. Tak czy inaczej, jestem z niego bardzo dumny i uważam, że jest wzorowy, że daje młodym ludziom wiele nadziei i że bardzo dobrze się wyraża.

Aby zakończyć tę niezwykłą sekwencję, Joyce Jonathan w końcu przyzna, że ​​nadal utrzymuje kontakt z nowym premierem i że niedawno pogratulowała mu nominacji. Joyce Jonathan pamięta także inną historię miłosną z Thomasem Hollandem, synem byłego Prezydenta RP Te czyste.

READ  Jak Embracer stał się największą europejską grupą gier