Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowe filmy i seriale od 8 do 14 stycznia 2024 r

Nowe filmy i seriale od 8 do 14 stycznia 2024 r

Netflix przygotował ekscytujący program na tydzień od 8 do 14 stycznia, obejmujący ostatnią część przerażającej sagi, nowy film o napadach z Kevinem Hartem i ciekawy serial detektywistyczny…

Netflix: pokaż nowe filmy online (tydzień 8–14 stycznia)

Wkraczamy w środek stycznia i rozpoczęły się mroźne zimy, dlatego Netflix przygotował różnorodny program filmów, dzięki którym na nowo odkryje się ciepło. Wydarzeniem tego tygodnia będzie film F. Gary'ego Graya Podczas lotuAmbitny film o napadzie z… Bardzo miły personel W tym Kevin Hart, Ursula Corbero, Billy Magnussen, Gugu Mbatha-Raw, Vincent D'Onofrio i Jean Reno. Podczas lotu Zostanie on umieszczony w Internecie 12 stycznia.

Cyrus Whitaker, bardzo doświadczony złodziej, zostaje zwerbowany do swojego zespołu przez swoją byłą dziewczynę i agentkę FBI Abby Gladwell, aby dokonać niemożliwego napadu podczas lotu Boeingiem 777 między Londynem a Zurychem.

Spektakl zapowiada się ekscytująco, zaskakująco i zabawnie. W rzeczywistości, Gwiazda komedii akcji Kevin Hart dba o to, aby w serialu była akcja i humor. I z F. Gary Gray, zwłaszcza reżyser Włoska robota I na podstawie Szybcy i wściekli 8 Na czele tego stowarzyszenia stoi Wybuchowa rozrywka.

Do katalogu Netflixa trafi także inny film, z zupełnie innego gatunku 12 stycznia : Koniec Halloween. Film trafi do kin w 2022 roku i zostanie zamknięty Trylogia Wyreżyserowane przez Davida Gordona Greena z Halloween W 2018 roku i Halloween zabija W 2021 r. Koniec Halloween To film równie ważny, co niesie Niesamowity finał Do śmiertelnej historii Laurie Strode (Jamie Lee Curtis) i Michaela Myersa (Nick Castle), która rozpoczęła się w 1978 roku… Kultowy film Johna Carpentera.

Zakończenie Halloween © Universal Pictures

Pozostałe filmy od 8 do 14 stycznia

Nowe wydania serii (tydzień od 8 do 14 stycznia)

Jeśli chodzi o tę serię, to drugi tydzień stycznia 2024 roku interesuje nas polski serial detektywistyczny las. czekałem 11 stycznia W serwisie Netflix film ten powstał na podstawie hitowych powieści Remigiusza Mroza i powinien wywołać spore zamieszanie.

READ  ONZ wzywa Polskę i Białoruś do wyciągnięcia migrantów z „okropnych warunków”

W polskich górach inspektor niekonwencjonalnymi metodami prowadzi śledztwo w sprawie serii niezwykle brutalnych morderstw dziennikarza.

Forrest (Boris Schick)
Forrest (Boris Schick) – Forrest ©Netflix

Dla fanów tenisa drugi sezon Punkt przerwaniaserial dokumentalny o Globalna Elita TenisowaDotarłem na platformę styczeń 10.

Druga seria trwa od 8 do 14 stycznia