Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ten warunek jest nałożony na Cyrila Hanoune’a do udziału w TPMP (VIDEO).

Frances Lalanne była gościem TPMP Aby wywołać agresję zespołu codziennie Kto się broni? Wcześniej postawił warunek wejścia na plan Cyryla Hanouny.

Frances Lallan był gościem Nie dotykaj mojego telewizora W najbliższy czwartek 10 czerwca. W tym zamieszaniu wokalista wyjaśnił się Cyryl Hanouna na miejscu z codziennie. Francis Lallan oskarżony przez zespoły Jan Bart agresja, Podobno zaszokował fotografa z pokazu na uboczu rajdu organizowanego przez Żółte Kamizelki. Zgodnie z ujawnionymi informacjami Paul Larrotoro na planie codziennieMówi się, że fotograf doznał urazu głowy i zespołu stresu pourazowego w ramieniu. Mówi się, że reporter ma zwichnięty nadgarstek. Piosenkarz odmawia Ci fotografaPomimo zdjęć, które były emitowane w TMC. Dlatego wszedł na stronę Cyryla Hanouny, aby wyrazić swój pogląd na fakty. Po przeczytaniu dezaprobaty tygodnia Pascala Prouda w CNews.

Warunek narzucony przez Francisa Lallanne’a do udziału w TPMP

Ale Frances Lallanne najwyraźniej nie lubi mediów i dyskusji na planie. Wygląda na to, że piosenkarz nie cieszy się chwilą. Nie docenił czułego śmiechu Cyryla na C8… do osiągnięcia płaskowyżu TPMP, więc Francis Lallanne postawił warunek. Cyryl Hanouna Nie ukrywała tego i oznajmiła widzom: „Dlaczego nie chcesz, żeby dziś wieczorem felietoniści skakali? Widzowie tacy jak to wiedzą– pyta prowadzący.Piosenkarz po raz pierwszy opowiedział o swoim ostatnim występie w programie w styczniu, co oczywiście ma złą pamięć. Skończyło się źle, bo gwiazda zagroziła, że ​​opuści grupę przy życiu.

Francis Lalan „Khan” Cyryl Hanoun?

Następnie Frances Lallan wyjaśniła, że ​​został wezwany przez redaktora naczelnego serialu, Theo, do udziału w programie. Od początku określił swoje warunki:Kiedy Theo zadzwonił do mnie, żeby powiedzieć, żebym poszedł na koncert, powiedziałem mu, że nie chcę na niego przychodzić. Tej nocy miałem przyjaciela, który umierał w szpitalu. Piosenkarka wyjaśnia, dodając:Powiedz Cyrylowi, że chcę temu zaprzeczyć, ale nie dyskutować. Lubię kłócić się z jedną lub dwiema osobami, ale w wieku 17 lat nie mam odwagi, nie mam siły, nie chcę.“Warunek jest jasny i precyzyjny. Ale piosenkarz miał wrażenie, że nie jest szanowany.”Kiedy przybyłem, przyszedłem zaprzeczyć i zatrzymałem 5 minut, aby odpowiedzieć na dwa lub trzy pytania od ciebie. Wtedy zobaczyłem, że trenuję i że wszystko zostało tak zaaranżowane, aby zmusić mnie do udziału w debacie, w której nie chciałem brać udziałuWięc Francis Lallan poczuł się zdradzony:Czułem twoją zdradę, kiedy o tym nie wiedziałeś. Tak więc wiesz, że moją słabością jest moje serce, znasz miłość, którą cię darzę. To okropne czuć się zdradzonym przez przyjaciela na żywoFrances Lalanne pozostała na scenie, aby odpowiedzieć na pytania gospodarza i przedstawić swoją wersję faktów.

READ  W jaki sposób francuscy i europejscy gracze przeglądają i korzystają z subskrypcji Xbox Game Pass?