Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Karen Viard, Gad Elmaleh, Manu Kachi i jego żona oraz grad gwiazd w Roland Garros

Remake paryskiego turnieju Roland-Garros, naznaczonego wieloma kontrowersjami, powoli dobiega końca! 11 czerwca 2021 r. na Stade Philippe Chatrier odbędzie się półfinał mężczyzn. Na trybunach trzeba liczyć na wielu fanów tenisa.

Paparazzi odkryli grupę VIP-ów na ten szczególny dzień. Udało nam się dostrzec wspaniałą aktorkę Karen Viard, w eleganckim i eleganckim wyglądzie w białych dżinsach i zielonej koszulce oraz szerokich okularach przeciwsłonecznych na nosie, aby stawić czoła gorącemu słońcu. Udało jej się skrzyżować drogi z Gadem Elmalehem, Claudem Lelouchem z wnukiem Boise, Manu Kacchi z żoną Lawrence czy nawet ciężarną Opili Monnier i była już kilkakrotnie widziana w turnieju kortów ziemnych z mężem Mathieu, Gillesem Beaulieu, Sherine Boutella (teraz w części 2 serii) łubin na Netflix), Pierre Herme i jego żona Valerie, Clovis Cornelac i jego żona Lilo Foley …

przed tradycyjnym zdjęcie dzwoniącego Ochra French Open, trzeba było też liczyć na Annabel Belmondo, magika Hugo Beckera, Lucasa Bravo, Nikosa Aliagasa, Patricka Bruela (którego można spotkać w kinie pod adresem Willa Caprice) …zalew gwiazd, które dały mały wgląd w życie przed Covidem, kiedy gwiazdy były zapraszane na różne wydarzenia medialne, bez godziny policyjnej, gestów bariery czy strachu przed wirusem.

Ten nowy dzień tenisa był okazją dla widzów do obejrzenia dwóch pięknych plakatów: spotkania Greka Stefanosa Tsitsipasa z Niemcem Alexandrem Zverevem oraz wyczekiwanego pojedynku Serba Novaka Djokovica z Hiszpanem Rafaelem Nadalem. Ten ostatni, który niedawno obchodził swoje 35. urodziny, już 13 razy wygrał Roland Garros!

READ  Michelle Leib wkrótce zostanie dziadkiem: jego córka jest w ciąży „Błękitne niebo po burzy”