Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ten gracz Call of Duty właśnie dotarł do pierwszej dziesiątki w Modern Warfare 3… nie zabijając ani jednego przeciwnika

Ten gracz Call of Duty właśnie dotarł do pierwszej dziesiątki w Modern Warfare 3… nie zabijając ani jednego przeciwnika

Wiadomości z gry Ten gracz Call of Duty właśnie dotarł do pierwszej dziesiątki w Modern Warfare 3… nie zabijając ani jednego przeciwnika

dzielenie się :


Pilgore1 rzucił sobie dość wyjątkowe wyzwanie w Modern Warfare 3, a mianowicie wspiął się na Prestige 10 bez podejmowania jakichkolwiek eliminacji. Świetne wyzwanie, gdy głównym celem jest wyeliminowanie przeciwników. Jak jednak udało mu się sprostać temu wyzwaniu?

Być może wiesz, że Call of Duty: Modern Warfare 3 (2023) wrzuca nas w fikcyjną III wojnę światową. Czy to w kampanii, czy w trybie wieloosobowym, nasza misja jest prosta: wyeliminować przeciwników rywalizującej frakcji. Jesteśmy w strzelance symulującej wojnę, więc tak, musimy fantastycznie eliminować innych graczy, aby wygrywać mecze, zabezpieczać cele i zdobywać poziomy.

W Call of Duty poziom ten jest określany na podstawie prestiżu, znaku rozpoznawczego reprezentującego poziom gracza. Aby wspinać się po szczeblach rankingów, musisz dokonywać bohaterskich czynów na polu bitwy, takich jak ukończenie wyzwań eliminacyjnych, zabezpieczanie celów, a nawet pomaganie sojusznikom. Im wyższy prestiż, tym bardziej możesz oczekiwać, że będziesz doświadczonym żołnierzem z wieloma rodzajami broni na swoim koncie.

Tyle że gracz rzuca wyzwanie kodom, wykonując całkiem szalone wyzwanie w Modern Warfare 3: zbudowanie Prestige 10 bez eliminowania żadnych graczy!

Szalone wyzwanie Pilgore1 na MW3

Belgore1 Następnie postawił sobie za cel wspiąć się na Prestige 10 bez dotykania włosa przeciwników. Dość skomplikowane zadanie, bo nawet eksplozja systemu trofeów powoduje obrażenia i przypadkowo zabija przeciwnika. W grze takiej jak MW3, gdzie naszą misją jest zadawanie wrogom śmiertelnych obrażeń, każdy błąd może zagrozić tego rodzaju wyzwaniu.

Co więcej, Pacyfizm w Call of Duty jest jak postawienie sobie na głowie wielkiego celu ; Przeciwnicy często będą atakować słabszych przeciwników, aby zwiększyć swoją serię zabójstw i zwiększyć współczynnik K/D (stosunek śmierci do eliminacji).

READ  Xbox i Hideo Kojima: Umowa zostanie potwierdzona w nadchodzącej grze! | Xbox One
Ten gracz Call of Duty właśnie dotarł do pierwszej dziesiątki w Modern Warfare 3... nie zabijając ani jednego przeciwnika

Tym samym Belgore 1 musiał podjąć wszelkie niezbędne środki ostrożności, aby przetrwać, łatwo zdobywać doświadczenie, mając jednocześnie pewność, że przyszedł z pomocą swoim sojusznikom. Bardzo złożone ćwiczenie w chaosie, jakim jest rywalizacja w Call of Duty: Modern Warfare 3!

Wyjaśnia, że ​​skupił swoje wysiłki na obiektywnych trybach gry, takich jak dominacja lub punkty strategiczne, grając w obszarach, które należy zabezpieczyć jedną ręką na tarczy zamieszek, aby przetrwać, oraz karabinem maszynowym, aby wyeliminować łańcuch eliminacji przeciwników i akcesoria taktyczne. (Drony, wieżyczki, miny itp.).

Wyzwanie pokonane w trzy dni

Pilgore1 sprostał temu wyzwaniu bez wysiłku, ponieważ wymagało to od niego nie mniej 486 gier sportowych ze współczynnikiem K/D 0,00. Spokojny gracz spędził prawie 3 dni, osiągając prestiż 10, nie eliminując ani jednego przeciwnika. A mogło być gorzej, ponieważ Pilgore1 nie skąpił w używaniu podwójnych żetonów XP, aby zdobyć dodatkowe PD, mimo że tak naprawdę nie zyskał dużo.

Mówi, że to wyzwanie wymaga dużo cierpliwości ; Prawdą jest, że mógł ulec pokusie wyeliminowania przeciwnika, który był zbyt przylegający lub nawet zbyt obraźliwy, aby wziąć odwet. Nie będziemy przywracać reputacji graczy Call of Duty, ale niektórzy mali pretensjonalni ludzie nie wahają się przed ostrymi uwagami, aby zranić ego innych graczy. Zeznaje, że był ofiarą wielu prowokacji. Jednak w każdej chwili mógł zobaczyć czerwień Potwierdza, że ​​ma dużo cierpliwości, żeby wdawać się w tego rodzaju głupie zabawy.

Ten gracz Call of Duty właśnie dotarł do pierwszej dziesiątki w Modern Warfare 3... nie zabijając ani jednego przeciwnika

Pilgore1 nie jest jego pierwszą próbą, ponieważ podejmował się tego wyzwania już wcześniej w wielu grach, w szczególności w Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022). Być może zobaczymy go w kolejnej grze Call of Duty!

Coraz modniejsze stają się tego typu pokojowe wyzwania, w których zabrania się całkowitego eliminowania przeciwników. Inni gracze, tacy jak ThatFriendlyGuy, w Escape from Tarkov chodzą po polu bitwy, machając białą flagą!