Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ten gigantyczny laptop domowej roboty ma 43-calowy ekran i waży 45 kg

Ten gigantyczny laptop domowej roboty ma 43-calowy ekran i waży 45 kg

Dwóch YouTuberów, Evan i Katelyn, chciało udowodnić swoim 1,36 milionom subskrybentów, że zbudowanie największego laptopa na świecie było możliwe i udało im się.

W nowym filmie na swoim kanale YouTube Evan i Catelynn wyjaśniają, jak się tam dostali Stwórz największy na świecie laptop. Nie mówimy tutaj o tradycyjnej maszynie z ekranem, ponieważ cały laptop jest dostosowany do ogromnej 43-calowej płyty.

Do tego para po prostu W górnej części urządzenia wbudowany jest telewizor o przekątnej 43 cali lub 109 cm. Jest to więc największy ekran, jaki kiedykolwiek zastosowano w laptopie, ale ten ekran nie tylko oferuje korzyści dla komputera PC, ponieważ trochę traci swoją „przenośną” stronę.

Nieprzenośny laptop

Para ogłosiła, że ​​z takim ekranem najnowszy laptop jest znacznie cięższy od klasycznego modelu. Waży około 45 kilogramów, prawie 40 razy więcej niż tradycyjny laptop. Aspekt „mobilny” jest więc prawie zapomniany, ponieważ transport takiej bestii nie jest już piknikiem, jakim jest.

Ponadto wideo mówi nam o tym Dwie duże baterie ont na dole, aby nakarmić bestię. Ten ostatni powinien zużywać około 260 W w grach, co jest ogromną wartością jak na taką maszynę.

Jeśli chodzi o kartę techniczną, youtuberzy nie chcieli dostarczać mu najnowszych komponentów na rynku, być może po to, aby projekt był przystępny cenowo i ograniczał jego zużycie. Znaleźliśmy Procesor Intel Core i7-1165G7 i karta graficzna Nvidia RTX 2060. Wewnątrz znajdują się koncentratory USB, kilka kabli i kontrolery do pasków RGB umieszczonych wokół obudowy. Prawdziwy komputer do gier.

Jeśli chcesz mieć laptopa z dużym ekranem, w dzisiejszych czasach jest wiele modeli, które mogą Ci się spodobać, zwłaszcza jeśli jesteś graczem. Niedawno mogliśmy przetestować znakomitego 18-calowego Razera Blade. Wspominamy też, że Apple pracuje obecnie również nad MacBookiem Pro z gigantycznym 20,5-calowym ekranem, który ma się ukazać w 2025 roku.

READ  Nowa generacja PS VR: pojawiają się nowe plotki — Teller Report