Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Te zdjęcia Mbappé w ramionach Girouda poruszają wszystkich

Manan Vadyayana / AFP Napastnik Francji nr 09 Olivier Giroud (z prawej) świętuje z napastnikiem Francji nr 10 Kylianem Mbappe po zdobyciu pierwszego gola dla swojego zespołu podczas meczu piłki nożnej 1/8 finału Mistrzostw Świata 2022 w Katarze pomiędzy Francją a Polską na stadionie Al-Thumama w Doha, 4 grudnia. 2022. (Zdjęcie: Manan Vatsiayana / AFP)

Manan Vadyayana / AFP

Olivier Giroud i Kylian Mbappe po pierwszym golu The Blues przeciwko Polsce w meczu 1/8 finału mistrzostw świata w Katarze, 4 grudnia 2022 roku.

Mistrzostwa Świata – To z pewnością obraz The Blues w tym mundialu w Katarze, jeśli nie obraz meczu.

Po otwarciu Oliviera Girouda Francja-Polska w 1/8 finału W tę niedzielę, 4 grudnia, o godz. Kyliana Mbappe Wskoczył w ramiona kolegi z drużyny, aby mu pogratulować.

Podczas tego bezpośredniego starcia między dwoma graczami, zanim dołączyli oni do reszty zespołu, fotografowie uchwycili moment czystej radości między dwoma graczami.

Wynik? Kylian Mbappe z czułością patrzy, jak Olivier Giroud strzela swojego 52. gola dla Francji – Thierry pobił rekord Henry’ego -, który roztopił wielu internautów, którzy udostępnili go na Twitterze.

Nawet Prezydent Emmanuela Macrona Udostępnił zdjęcie jako gratulacje za zakwalifikowanie się do ćwierćfinału Blues zmierzy się z Anglią.

Surfer próbuje swoich sił w fotomontażu.

Zobacz więcej HuffPost :