Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tajna wojna w pełnym rozkwicie

Zaprzeczenie – Pięciu irańskich urzędników zniknęło w ciągu ostatnich dwóch miesięcy w ramach operacji przypisywanych Mosadowi.

Tel Awiw

Izrael atakuje wszelkiego rodzaju strajki Iran pod „nowa strategia” ogłoszone przez Naftali Bennett, pierwszy minister. W niecałe dwa miesiące w tajemniczych okolicznościach zginęło pięciu irańskich urzędników. Na froncie dyplomatycznym w czwartek Naftali Bennett rzucił się do Abu Dabi, nowy sojusznik państwa żydowskiego jest również zaniepokojony zagrożeniem ze strony Iranu. Wizyta ta następuje kilka godzin po przyjęciu przez Międzynarodową Agencję Energii Atomowej w Wiedniu rezolucji krytykującej „brak współpracy” Iran w sprawie kontroli swoich obiektów jądrowych.

W tym klimacie wzmożonego napięcia władze izraelskie wezwały swoich obywateli do zachowania najwyższej czujności i unikania kapitulacji W Turcji Albo w Tajlandii, ze strachu przed irańskimi atakami w odwecie za zabójstwa przypisywane Izraelowi. To wezwanie było niespotykane przez turystów, którzy zignorowali je pomimo biura…

Ten artykuł jest przeznaczony wyłącznie dla subskrybentów. Zostało Ci 78%, aby to odkryć.

Wolność nie ma granic, tak jak twoja ciekawość.

Czytaj dalej swój artykuł za 0,99 € przez pierwszy miesiąc

Już subskrybowane?
Zaloguj się

READ  Zełenski wzywa świat do „przygotowania się” na możliwy rosyjski atak nuklearny