Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tablet Samsung osiąga najlepszą cenę

Tablet Samsung osiąga najlepszą cenę

Podczas tej zimowej wyprzedaży Amazon daje Ci możliwość zakupu tabletu Samsung za mniej niż 200 euro. Podczas wyprzedaży błyskawicznej Galaxy Tab A8 wyceniono na dokładnie 199 euro.

Samsung Galaxy Tab A8

Zimowe wyprzedaże 2024 są kontynuowane dzięki promocji Amazon. Na początku roku kalendarzowego gigant handlu internetowego organizuje wyprzedaż błyskawiczną Tablet marki Samsung.

Dostępny w kolorze antracytowo-szarym Karta Galaxy A8 Sprzedawane z przezroczystą osłoną ochronną w cenie 199 euro Zamiast 229 euro. Oznacza to obniżkę o 30 euro w porównaniu z ostatnią ceną zaobserwowaną w witrynie e-commerce. Tablet objęty jest bezpłatną dostawą do domu i bezpłatną płatnością ratalną za pomocą karty kredytowej.

Przeczytaj także – Sprzedaż Amazon: Nasza pełna kolekcja najlepszych ofert 2024 roku

Jeśli chodzi o mocne strony, Samsung Galaxy Tab A8 objęty umową Amazona to tablet z 10,5-calowym ekranem dotykowym o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci z możliwością rozszerzenia do 1. TB: Procesor Unisoc Tiger T618, akumulator o pojemności 7040 mAh i system operacyjny telefonu Android 11 z interfejsem One UI 3.1. Aparat składa się z 5-megapikselowego czujnika z przodu i 8-megapikselowego czujnika z tyłu. Więcej informacji znajdziesz w naszym artykule powiązanym z testem Samsunga Galaxy Tab A8.

READ  Blizzard mówi o działaniach na wysokim poziomie w Diablo IV — Diablo IV