Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ta wskazówka rewolucjonizuje rolnictwo w Palworld

Ta wskazówka rewolucjonizuje rolnictwo w Palworld

Cyryl Bomatiod

Gracz Palworld odkrył superskuteczną wskazówkę rolniczą, która pozwala zaoszczędzić dużo miejsca w bazie.

Doskonałe połączenie przetrwania, rzemiosła i kolekcjonowania stworzeń w Palworld sprawiło, że stała się ona drugą najczęściej graną grą wszechczasów na listach przebojów Steam, pomimo zarzutów o plagiat, na które Nintendo w końcu odpowiedziało.

Stosunkowo otwarta rozgrywka i dość wszechstronny wczesny dostęp zainspirowały niesamowitą kreatywność wśród graczy Palworld. Trenerzy przyjaciół wszelkiego rodzaju ujawnili swoje wskazówki ułatwiające życie, w tym świetną technikę pokonywania bossów.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Prawdopodobnie najbardziej szalona sztuczka, jaką dzisiaj zobaczysz, została wymyślona przez użytkownika Reddita u/MaleficentPhysics268. Ten gracz faktycznie znalazł sposób na ułożenie wielu farm jedna na drugiej, co jest bardzo przydatne.

To, co u/MaleficentPhysics268 nazywa „Unified Farming 2.0”, w rzeczywistości stanowi ulepszenie w stosunku do poprzedniego doświadczenia. Po kilku próbach i błędach gracz wymyśla, jak ułożyć kilka farm w Palworld jedna na drugiej. I to działa!

Cała żywność produkowana przez farmy jest dostępna dla twoich podstawowych przyjaciół, ponieważ według naszego genialnego gracza, to uprawy „Na szczycie listy”. Oznacza to, że zamiast zajmować dużo miejsca, umieszczając duże gospodarstwa obok siebie, możesz zastosować rolnictwo pionowe i cieszyć się maksymalną wydajnością.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Aby to zrobić, musisz być w stanie zbudować ławkę, ramę i dowolny z czterech typów plantacji Palworld. Będziesz także potrzebował cierpliwości i precyzji, aby znaleźć idealny piksel, który pozwoli Ci układać farmy w ten sposób.

Aby ustawić własne miejsce do pionowej uprawy roli, musisz stworzyć ławkę, a następnie z powodzeniem zbudować na niej farmę, jak pokazano na filmie. Gdy już będzie na swoim miejscu, zdemontuj siedzisko i wykonaj to samo z ramą znajdującą się pod spodem. Trzecia farma powinna po prostu pasować do twojej pływającej farmy.

Artykuł kontynuowany po reklamie

u/MaleficentPhysics268 stwierdziło, że chcą kontynuować eksperymenty, aby sprawdzić, czy uda im się ułożyć gospodarstwa wyżej, aby uzyskać większą niż kiedykolwiek wcześniej produkcję żywności.