Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Szansa na zdobycie go wynosi 1 na 3 miliony.  Wykonując swój zwykły szybki bieg, natknął się na przedmiot, który był prawie niemożliwy do zdobycia

Szansa na zdobycie go wynosi 1 na 3 miliony. Wykonując swój zwykły szybki bieg, natknął się na przedmiot, który był prawie niemożliwy do zdobycia

Wiadomości z gry Szansa na zdobycie go wynosi 1 na 3 miliony. Wykonując swój zwykły szybki bieg, natknął się na przedmiot, który był prawie niemożliwy do zdobycia

dzielenie się :


To dobrze znany fakt: łupy w Hack'n Slash mogą kryć w sobie kilka dobrych niespodzianek. Czasem nawet… jedna z najrzadszych niespodzianek.

Napalona szansa

Wydane w 2021 roku Diablo II: Resurrected nie jest ściśle rzecz biorąc remakiem Diablo II z 2000 roku, ale można je określić jako „Remaster DeluxeOdpowiedzialne za rozwój studio Vicarious Vision zajęło się już formą, ale bardzo mało merytorycznie. Wśród zauważalnych różnic można wymienić: Następuje integracja obszarów terrorystycznych. Po aktywacji Armie Piekła co godzinę skupiają swoje wysiłki na określonych obszarach. Potwory walczące na tych obszarach zawsze mają dwa poziomy wyższe od poziomu gracza (aż do maksymalnego poziomu ustalonego na podstawie trudności). Dlatego te obszary sprawiają, że zdobywanie rzadkich przedmiotów jest nieco łatwiejsze niż w oryginalnym Diablo II, dlatego niektórzy fani nie są zgodni co do stopnia trudności odzyskania niektórych przedmiotów.

GryRadar Opowiada zabawną historię. Podczas speedrunu w Diablo II Diablo II Resurrected Kano spotkała miła niespodzianka podczas próby pobicia rekordu świata. Po zabiciu potworów badać Ta runa Zoda pojawia się u jego stóp. Speedrunner był zdumiony i wykrzyknął, że to jego pierwszy kontakt z Zodem. Jak wskazuje strona, fani Diablo II Resurrected uważają runę Zod za najrzadszą w grze, a szanse na jej znalezienie wynoszą 1:2 987 183. Kano nie miał czasu, aby długo delektować się swoim pięknym połowem, ponieważ pospieszył, aby odsprzedać go handlarzowi za 35 000 złotych monet.

Oglądaj Diablo 4 na Amazonie


Diablo 4 w ogóle

Jeśli chodzi o nowości licencyjne, tzw. sezon „WspomnieniaWłaśnie ukazało się Diablo IV. Ten nowy rozdział, podobnie jak poprzednie rozdziały, zawiera szereg zadań sezonowych. Ten sezon wymaga odparcia zagrożenia czającego się pod piaskami Kahejestanu, gdzie artefakt zaprojektowany na dobre jest wykorzystywany do diabolicznych celów .

READ  Czy ARM strzela w stopę?
Szansa na zdobycie go wynosi 1 na 3 miliony.  Wykonując swój zwykły szybki bieg, natknął się na przedmiot, który był prawie niemożliwy do zdobycia

Przygotuj się na stawienie czoła żywiołom, pokonując śmiertelne zagrożenia, walcząc z dzikimi strukturami i pokonując nowe wyzwania w Sanktuarium. Z pomocą nowego towarzysza być może uda ci się przeżyćBlizzard napisał na swojej oficjalnej stronie internetowej.

O Diablo IV

Wiki

Diablo 4: wszystkie kompilacje i przewodniki

dobre wieści

Unikalne przedmioty z Sezonu 2 Diablo 4: Lista łupów i przedmioty kosmetyczne Uber-bossa

dobre wieści

Lista poziomów drugiego sezonu Dungeons Diablo 4: Co jest najlepsze do zwiększania PD i ulepszania glifów?

dobre wieści

Diablo 4: Żniwa krwi: nagrody, licznik czasu, reputacja… Co robić podczas wydarzenia Sezonu 2?

Ta strona zawiera linki partnerskie do konkretnych produktów wybranych dla Ciebie przez firmę JV. Każdy zakup dokonany poprzez kliknięcie jednego z tych linków nie będzie Cię kosztować więcej, ale sprzedawca internetowy zapłaci nam prowizję. Ceny wskazane w artykule są cenami oferowanymi przez witryny handlowe w momencie publikacji artykułu i ceny te mogą się różnić według uznania witryny handlowej bez konieczności informowania o tym spółki joint venture.
Czytaj więcej.