Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pechowy gracz Palworld zdobył najbardziej bezużytecznego przyjaciela w grze

Pechowy gracz Palworld zdobył najbardziej bezużytecznego przyjaciela w grze

Gastona Cooneya

Jednemu z graczy Palworld udało się wychować Penkinga, który doskonale uosabia energię „średniego menadżera”, wzbudzając poprzez humor sympatię innych fanów.

Palworld to nie tylko podrywanie przyjaciół. Gracze mogą zdobyć każdego przyjaciela, wykluwając go ze znalezionych jaj, a także łącząc go z innymi przyjaciółmi. Hodowla Buddies zostaje odblokowana, gdy gracze zbudują w swojej bazie farmę hodowlaną.

Wychowywanie przyjaciół to sposób, w jaki gracze mogą odblokować Fusion Pals, czyli unikalny typ przyjaciół, których wygląd jest kombinacją ich rodziców. Czasami powoduje to również, że przyjaciele uzyskują naprawdę potężne statystyki.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Jednak kultywacja nie zawsze gwarantuje najlepsze rezultaty, jak niedawno odkrył jeden pechowy gracz.

Udostępnił zrzut ekranu swojej gry Penking, którą określił jako „bezużyteczną”, odnosząc się do swoich umiejętności pasywnych „W ogóle nic nie rób”.

Po przeanalizowaniu statystyk Pinking potwierdził, że… „Otrzymuje łącznie premię 0% do ataku i 0% do szybkości działania.”

„Zmień nazwę na średnie kierownictwo”. Jeden z użytkowników odpowiedział żartem, zyskując powszechną aprobatę innych uczestników wątku.

Inny użytkownik zasugerował, że autor ma tylko dwie możliwości, co zrobić ze swoim kumplem „Bezużyteczny”. „Pan średni menedżer może albo udać się do kondensatora w imię wyższego dobra, albo odbyć spotkanie z toporem”.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Pomijając czarny humor, jest to praktyczna rada dotycząca gry, w której możesz gotować i jeść przyjaciół oraz zniewalać ludzi.

Jednak w chwili pisania tego tekstu los Bankingu pozostaje nieznany.

READ  HONOR 70 ma wszystko i ma prawo do ogromnych ofert, aby go uruchomić (szybko)