Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Świat biznesu, który widzą emigranci

Niemcy nie rozbudzają marzeń Francuzów poszukujących pracy. Pomimo niskiego bezrobocia i możliwości zatrudnienia, kraj ma słabą i mało inspirującą reputację, jeśli chodzi o pracę.

Wulgarne czy prawdziwe? niemiecki codziennie umrzeć zeit Wniosek Ich opinia o wielu emigrantach różnych narodowości i pochodzenia.

Czatuj ze współpracownikami

Pierwszą rzeczą, jaką wywołują, jest atmosfera pracy, która jest bardziej zrelaksowana niż można by się spodziewać. Zgodnie z frazesem my, Francuzi, jest nam wygodniej niż Niemcy, zwłaszcza w pracy. [En réalité]Nie o to chodzi.”, powiedział Nicolasowi Béziere’owi, 35-letniemu Francuzowi, który mieszka na wsi od ośmiu lat. trwa:

We Francji wielu menedżerów wyższego szczebla działa w sposób nieco autorytarny i nie popiera krytyki, nawet konstruktywnej. W Niemczech odkryłem, że moja opinia też ma znaczenie, nawet jeśli jest sprzeczna z opinią moich przełożonych”.

Zdaniem Magdy Urbańskiej, młodej polskiej ekspaty, z którą przeprowadzono wywiad, niemieccy pracownicy również trochę dystansowali się umrzeć zeit. Znajomość jest często normą, zarówno w małych, jak i dużych konstrukcjach.

wydajność przede wszystkim

Przepisy dotyczące czasu pracy w Niemczech również bardzo się zmieniły w ostatnich latach, co potwierdził Grant Yun Cheng, chiński emigrant, który mieszka w kraju od 1995 roku. Godziny pracy są dziś bardziej elastyczne dwadzieścia lat temu, a telepraca jest dobrze akceptowana , czasami nawet zachęcany.

Z drugiej strony pracownicy muszą dobrze sobie radzić. „Zanim tu przyjechałem, myślałem, że Niemcy pracują jak maszyny”pamiętaj na stronach śmierć zeit Mohammed Al-Wahbi jest 27-letnim Marokańczykiem.

Wkrótce zdał sobie sprawę, że Niemcy niekoniecznie spędzają więcej godzin przed ekranami komputerów, ale byli „bardzo wpływowy”.

Każdego dnia dają sobie nawzajem Wyznacz cele wydajnościowe i skup się przez osiem godzin, aby je osiągnąć”.

[…] Czytaj więcej o Kurier międzynarodowy

READ  4 punkty za płatności, aby przewidzieć swoją internacjonalizację

Na ten sam temat: