Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Strzelanina w Teksasie: mąż zamordowanego nauczyciela umiera na atak serca

Dwa dni po strzelaninie, w której zginęło 21 osób w szkole w Teksasie, ginie mąż nauczyciela. Joe i Irma Garcia są małżeństwem od 24 lat.

Ból był po prostu zbyt wielki dla Joe Garcii. Jest żonaty z Irmą Garcią, jedną z nauczycielek zabitych w strzelaninie w szkole Ovaldi w Teksasie i zmarł w czwartek 26 maja, dwa dni po śmierci żony. Amerykańskie media prowokują „zawał serca”.

Rodzina potwierdziła śmierć Joe Garcii via kot online Otwarte po strzelaninie, aby pomóc bliskim zamordowanego nauczyciela. W ten czwartek strona została zaktualizowana przez Debrę Austin, która przedstawiła się jako kuzynka Irmy Garcii.

„Byłem również zszokowany, gdy doniosłem, że Jo, mąż Irmy, zmarł tego ranka tragicznie. […] Po nagłym wypadku medycznym. Proszę, zachowajcie naszą rodzinę w swoich myślach i modlitwach. Naprawdę myślę, że Joe zmarł z powodu złamanego serca, a utrata miłości swojego życia przez ponad 30 lat była po prostu nie do zniesienia.

Joe Garcia dowiedział się o śmierci swojej żony dwa dni wcześniej w strzelaninie, w której zginęło 21 osób, w tym 19 dzieci, w Teksasie. We wtorek 24 maja 18-letni strzelec włamał się do szkoły podstawowej w Uvalde i zaatakował uczniów i nauczycieli. Według Debry Austin Irma Garcia „zginęła próbując chronić” dzieci.

Według informacji z Dallas Morning News poznał Garcię w liceum. Są małżeństwem od dwudziestu czterech lat i pozostawili czworo dzieci.

READ  Na żywo – wojna na Ukrainie: Kijów twierdzi, że odparł rosyjskie ataki w pobliżu Siewierodoniecka