Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Stranger Things: Gwiazda serialu ujawnia klip do swojej nowej piosenki

rzucać Dziwne rzeczy Są nie tylko aktorzy, ale także śpiewacy. I to Maya Hawke, 18 lipca, ujawniła swój ostatni klip do mrocznego tytułu, który ilustruje samotność, jaką czasami może odczuwać artystka.

Po dwóch udanych sezonach Netflix wprowadził trzeci sezon Dziwne rzeczy Nowa postać zachwyciła fanów: Robin Buckley. Kolega Steve’a z lodziarni Scoops Ahoj, chamstwo i szczerość wnoszą do serialu powiew świeżego powietrza i nie minie dużo czasu, zanim stanie się prawdziwy. Ulubiony fan. Prawie każdy ma oczy tylko na nią.

Po części dzięki swojej tłumaczce, Mayi Hawke. Młoda artystka, obecnie 24-letnia, nie jest obca światu show-biznesu, ponieważ jest córką dwóch znanych aktorów: Ethana Hawke, który nosi jej imię, i Umy Thurman, która dała mu ten nieznośny rodzinny wizerunek.

Być może nie wiesz, że Maya Hawke nie jest tylko aktorką. Jasne, tyle razy spotykaliśmy się na małym ekranie, co na dużym ekranie. w Dawno, dawno temu…w Hollywood autor: Quentin Tarantino, IN Ulica Strachu, część 1: 1994 Na Netflix, w miniserialu Cztery córki doktora Marsha W 2017 i wkrótce w artysta lider zespołu, nadchodzący film Bradleya Coopera zaplanowany na 2023 rok, w którym wystąpią Carey Mulligan, Matt Bomer i Jeremy Strong. Ale Maya Hawke też jest piosenkarką. Po swoim pierwszym singlu w 2019 roku młoda artystka wydała album w 2020 roku. Jej druga płyta ukaże się we wrześniu 2022 roku, a ona właśnie ujawniła nowy utwór do swojego pierwszego tytułu.

Poznaj „Therese”, nowy teledysk Mayi Hawke

Po swoim ostatnim singlu innym niż album, niebieski hipopotamWydana w grudniu 2021 roku Maya Hawke powróciła na listy przebojów trzy tygodnie temu, pod koniec czerwca, z poruszającym nowym singlem, Teresa. Utwór, którego tytuł inspirowany jest słynnym obrazem z lat 30. francusko-polskiego artysty Baltusa, Te sny. „Therese dotyczy tych sekretnych miejsc, które budujemy i w których czujemy się swobodnie, w świecie, który nie rozumie nas systematycznie i celowo”.Jak mówi piosenkarka i aktorka w wywiadzie dla magazynu oszołomiony.

READ  Polska kazała płacić 1 mln euro dziennie

To nadaje ton temu pierwszemu spojrzeniu na jego następny album, który jest równie smutny, co seksowny. Maya Hawke zdecydowanie chce być rzecznikiem osób obciążonych samotnością. „To uczucie samotności jest najgorszą rzeczą, dopóki nie uświadomisz sobie, że jest znacznie lepsze niż złe towarzystwo”.W ten sposób rozwija się gwiazda Dziwne rzeczyzanim wyjaśni, że jego tytuł i klip mówią „Ponieważ jako dzieci czuliśmy się tak wolni, a potem, w wieku dorosłym, zostaliśmy zmiażdżeni przez kulturę, zamiast nas obejmować, a potem zaczynamy próbować być jak wszyscy inni”.. Aktorka, piosenkarka i filozofka jest utalentowaną artystką.

Ponure zanurzenie się w albumie zatytułowanym mech, który ukaże się 23 września. Okazja do zastanowienia się nad sensem jego istnienia, ale także do spędzenia czasu z Mayą Hawk w oczekiwaniu na jej powrót w kolejnym sezonie Dziwne rzeczyna Netflixie.

Źródła: oszołomionyA MTV