Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Starfield: Todd Howard potwierdza, że ​​gra jest „stworzona do rozgrywki długoterminowej” |  Xbox One

Starfield: Todd Howard potwierdza, że ​​gra jest „stworzona do rozgrywki długoterminowej” | Xbox One

Zaledwie kilka tygodni po premierze, miliony fanów na całym świecie nadal normalnie grają w Starfield, którzy zawsze mają nadzieję na więcej treści.

Gra, która będzie trwać długo!

W rozmowie z naszymi kolegami z mediów Game Makers Notebook Todd Howard, szef Starfield, chciał wrócić do złożoności rozwoju i skali, jaką powinien mieć tytuł z tego gatunku. „To gra, która została celowo zaprojektowana tak, aby można było w nią grać przez długi czas. Jedną z rzeczy, których nauczyliśmy się z naszych poprzednich gier, takich jak Skyrim i Fallout, jest to, że ludzie chcą w nie grać przez bardzo długi czas” – powiedział. stwierdza.

Następnie dodaje, że musiał wyjść poza główne zadanie i że ważne było znalezienie „naturalnego sposobu”, aby przedłużyć żywotność gry, bez sprawiania wrażenia sztucznego. Stąd wzmianka o nowej grze + programu, którą większość graczy chwaliła za zawartość i kreatywność. Nie zdradzając zbyt wiele, wiedzcie, że to naprawdę pozwala (na nowo) odkryć pewne aspekty tytułu, jednocześnie zapewniając z czasem prawdziwą wartość dodaną do fabuły.

Swoimi oświadczeniami Howard potwierdza prawdziwy status Starfield i wyraźnie sugeruje, że wiele aktualizacji będzie miało wpływ na życie gry. Jeśli rzeczywiście tak jest w przypadku licznych opublikowanych poprawek, możemy spodziewać się pojawienia nowej zawartości w tygodniach, miesiącach, a nawet latach! W przeszłości wiele gier skupiało swoje komunikaty na fakcie, że można w nie grać przez 10 lat, nie dotrzymując obietnicy… Miejmy nadzieję, że tak będzie w przypadku Starfield!

Przypominamy, że Starfield dostępne jest od 6 września na komputerach osobistych i konsolach Xbox Series Gra dostępna jest także w ramach Game Pass.

READ  Astrofizyka: Droga Mleczna – niepokojące odkrycie