Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Starfield: Todd Howard podaje więcej szczegółów na temat kosmicznej gry RPG Bethesdy

Bo oczywiście, jeśli chodzi o wskrzeszenie gry, która nie ma jeszcze nic konkretnego do pokazania, jest to teraz kultowy produkt firmy, którą wysyłamy do mikrofonu. Okazja dla niego, aby przede wszystkim stwierdził, że rzeczywiście trzeba będzie poczekać GraćPoczekaj, aż zbliżysz się do gniazdka, jak to często bywa z amerykańskim wydawcą.

Ale jak to często bywa w przypadku pana Howarda, trzeba wiedzieć, jak oddzielić plewy od plew, aby uzyskać jakieś informacje. I tak dowiadujemy się, że gwiezdne pole Będzie więc grywalna z perspektywy pierwszej i trzeciej osoby, podobnie jak wiele innych tytułów z tych samych drużyn. Wydaje się również, że został skrojony na lata, w oparciu o zdobyte z nim doświadczenie. Skyrim którego zakres nadal pozwala mu nadal istnieć, dekadę po jego wydaniu. Todd Howard obiecuje ogromną grę.”Taki, który można policzyć na setki godzin rozgrywki„” — potwierdza Telegraph.

Ponieważ wyraźnie nadal jest to RPG”,Bardziej hardkorowy, niż do tej pory byliśmy w stanie zrobić– mówi Howard, który mówi o powrocie do rzeczy.Co robiliśmy od dłuższego czasu i uważamy, że pozwoliło graczom wcielić się w postać, którą chcieli grać لعبWybór przeszłości swojego awatara powinien być jednym z tych mechanizmów.

Co więcej, mówiąc o żywiołach Projektowanie Wracając, Todd Howard wydaje się wyjaśniać w tym wywiadzie, że pomimo nieskończonego przyciągania wszechświata, gwiezdne pole Powinieneś mieć dobrze zdefiniowany i skończony świat, podobny do świata innych gier Bethesdy:Nie chcę tam generować wysokich oczekiwań. Mamy miasta i stworzyliśmy je tak, jak do tej pory. I mamy dużo słodzików i stworzyliśmy je tak jak do tej pory. Mamy nadzieję, że ich eksploracja będzie tak samo satysfakcjonująca jak dotychczas.”.

nieobecny Grać wiarygodne, więc brytyjski dziennikarz próbował do pewnego stopnia określić parametry science fiction gwiezdne pole, którego nie będzieAni Gwiezdne Wojny, ani Star TrekAle jest coś głębiej zakorzenionego w naszej rzeczywistości, mówi Howard. Chociaż producent wtedy walczył (być może przez długie minuty) z wyjaśnieniem tego gwiezdne pole Pozostała grą i że zawierałaby pewien komentarz niedowierzania, można by przypuszczać, że gra rzeczywiście stara się zbliżyć do naszego wieku i jego tradycji. „Bank NASA“, jak mówi.

READ  Elden Ring nie tylko sam się składa, ale ma własną datę premiery

Teraz konieczne będzie połączenie różnych dostępnych punktów, czekając, aż inni przyjdą i ustawią się, aby narodzić się bardziej realistyczny obraz gwiezdne pole, który ukaże się w 2022 roku.

Czytaj także | Starfield ukaże się 11 listopada 2022 roku na Xbox Series i PC