Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sprawdź jego ogniste oświadczenie!

11 maja to wyjątkowy dzień dla Leticii Halliday i jej kochanka Jalila Lesbira, ponieważ reżyser obchodzi swoje 45. urodziny. Urodziny, które jego dziewczyna Leticia Halliday z godnością świętowała na swojej stronie na Instagramie, zamieszczając zdjęcia ich dwojga, a także piękne wyznanie miłości.

Ogniste oświadczenie

Leticia Halliday powiedziała: „Jestem bardzo szczęśliwa, że ​​urodziłeś się @jalillespert. Tak bardzo cię kocham. Wszystkiego najlepszego kochanie, podążam za tobą wdzięczny I za wszystkie sposoby, w jakie dotykasz swojego życia. Widzę w twoich oczach piękno, które straciło we mnie coś wspaniałego w sposobie, w jaki patrzysz na mnie i kochasz mnie. ”Kontynuuje swoje ogniste stwierdzenie:„ Liczymy się każda sekunda, świętujmy i żyjmy życiem ”.

Oprócz tego przesłania Letizia Halliday opublikowała serię zdjęć symulujących historię miłosną z Jalilem Lisbertem. Od czasu ich niesamowitej miłości od pierwszego wejrzenia w Paryżu w październiku 2020 roku, dwa ptaki miłości są nierozłączne. Spotkali się po raz pierwszy, ponieważ Jalil Lesbir miał projekt filmowy o Johnny Hallyday. Facet miał projekt biografii. Porozmawiał o tym z Leticią Halliday i wkrótce między tymi dwoma istotami powstała silna więź.

Bardzo pouczający romantyczny

Letizia Halliday i Jalil Lisbert przeżyli swoją miłość w biały dzień. Zaczęli od romantycznego weekendowego wypadu do Rzymu, kiedy rodzina zarezerwowała pobyt w Marnes-la-Coquette, a następnie wyprawy z Joy i Jade na Wyspę Świętego Bartha. na to Miejsce docelowe Popularny wśród miliarderów, Johnny Hallyday był właścicielem willi, w której również został pochowany.

Dzięki wspaniałym plażom to miejsce jest jak marzenie. W grudniu ubiegłego roku z okazji rocznicy śmierci piosenkarki na cmentarzu zorganizowano specjalne czuwanie, w którym wzięła udział Letizia Halliday. Zapaliłem świecę i zebrała się ona wśród niektórych fanów, którzy odbyli podróż. Johnny Hallyday był nadal w pobliżu nawet po latach.

To było bardzo wpływowe i wiele mediów doniosło o tym wzruszającym momencie. Trzeba powiedzieć, że ślad Johnny’ego jest bardzo silny. Pozostawił tysiące niepocieszonych fanów, a jego piosenki są nadal sposobem na utrwalenie jego pamięci. Co więcej, od czasu jego śmierci ukazały się niepublikowane prace. To najszczęśliwsi fani artysty.

READ  Un Si Grand Soleil z wyprzedzeniem: poniedziałek 2 sierpnia 2021 r. Podsumowanie odcinka [SPOILERS] - Seriale informacyjne w telewizji

Miłość, która pojawia się w biały dzień

Dziś Laeticia Hallyday naprawdę znajduje miłość i bez zmartwień popisuje się nowym romansem. 45-letnia piękna blond aktorka wykonała ważny ruch. Teraz mieszkają razem w pięknym domu niedaleko Los Angeles. zobowiązany Aby sprzedać willę w Pacific Palisades, aby zapłacić za ciężkie łupki pozostawione przez Johnny’ego Hallydaya, wdowa kupuje nowy dom o rzut kamieniem.

W Objeko często mamy okazję opowiedzieć o tej parze z mediów. Para jest bardzo wyeksponowana. Wyświetlane są także córki Letizii Halliday. Co więcej, kiedy major kilkakrotnie pojawiała się w strojach kąpielowych na portalach społecznościowych, często była krytykowana.

Jest to mniej luksusowy dom, ale idealny do życia rodzinnego. Dom będzie mógł również pomieścić dzieci Jalila Lesberta, gdy będą mogły przyjść: Ginę i Alyosha (16 i 12), które dzielą z aktorką Beranger Alux oraz Kahiną (10), urodzoną po historii z Sonią Rowland, dawną Miss Francji. Mieszana rodzina, która wygląda świetnie.

Leticia Halliday jest rzeczniczką organizacji pozarządowej zajmującej się biednymi dziećmi. Podróżuje nawet do Afryki, by bronić drogich jej spraw. Regularnie dzieli się swoim życiem na portalach społecznościowych i jest bardzo spostrzegawcza. Ona musi Również Spotyka się ze szczególną krytyką ze strony fanów Johnny’ego, którzy nie mogą znieść jej remake’u jej życia. Objeko opowie Ci o rozwoju sytuacji.