Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sprawa Maddie: Julia, która twierdzi, że jest zaginionym dzieckiem, chce zaatakować rodziców McCanna, aby poddać ich testowi DNA

Sprawa Maddie: Julia, która twierdzi, że jest zaginionym dzieckiem, chce zaatakować rodziców McCanna, aby poddać ich testowi DNA

Julia, młoda Niemka, która twierdzi, że jest Maddy McCann, nadal prosi rodziców zaginionej dziewczynki o test DNA.

Ona się nie rusza. Młoda Niemka Julia, która twierdzi, że jest małą Madeleine, znaną jako Maddy McCann, która zaginęła w 2007 roku podczas wakacji z rodziną w Praia da Luz w Portugalii, poprosiła rodziców małej Angielki o wykonanie testu DNA.

W rzeczywistości właściciel konta na Instagramie iammadeleinemccan (Mam na imię Madeleine McCann po francusku) Jest przekonana, że ​​testy DNA rodziców Madeleine, Kate i Jerry’ego, umożliwią nawiązanie z nią więzi. Ale McCannowie niedawno potwierdzili, że są pewni, że Julia Faustyna (która również nazywa siebie Julią Wendell) nie jest Madeleine.

Chce złożyć reklamację

21-latek nie zamierza na tym poprzestać. „Rzecznik prasowy” Via Johansson, influencerka, która twierdzi, że jest medium i terapeutą hipnozy, niedawno przemawiała w australijskiej telewizji.

„Julia od dwóch miesięcy próbuje dowiedzieć się, kim jest. Kiedy z nią rozmawiam, płacze i mówi, że chce tylko poznać prawdę. Ma prawo wiedzieć” – powiedziała Via Johansson dla 7NEWS, dodając, że Młoda kobieta może pozwać Kate i Jerry’ego, jeśli odmówią poddania się testowi DNA.

Leczy zaburzenia psychiczne

Ci ostatni, którzy oficjalnie nie zajmowali się sprawą, dali do zrozumienia przez krewnego, że są przekonani, że Julia nie jest ich córką, czytamy w felietonach paryski. Zdanie podziela rzecznik polskiej policji, w której mieszka Julia, powołując się w szczególności na akt urodzenia młodej kobiety, który jej rodzina przekazała śledczym. „Dochodzenie trwa, ale już teraz możemy wykluczyć, że ta wersja jest prawdziwa” – powiedział aktor.

Drugim elementem, który wydaje się zaciemniać wersję Julii, pozostaje jej podłoże psychologiczne. Jej rodzina powiedziała, że ​​była obserwowana przez długi czas z powodu zaburzeń psychicznych, ale ona „odmawia leczenia” i „nie bierze już leków”, dodając, że „nie skorzystała z możliwości leczenia w bardzo dobrym ośrodku w Polsce, którą zgodziła się gościć”.

READ  Hiszpania otworzyła wynik meczu z Niemcami w godzinie gry