Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Spiderman Weapons Fortnite Rozdział 3 Jak zdobyć web launcher? – Przerwij Flip

Będziesz mógł użyć legendarnej broni Spidermana w trzecim rozdziale Fortnite: Web Launcher! Jak ją zdobyć i kiedy mogę grać?

Nadchodzi postać Spidermana Jest to gra elektroniczna ! Spider-Man jest jednym z Fortnite Rozdział 3 Skórki Sezon 1, jak wiele innych. Ale to nie tylko wygląd, który pojawia się w grze, ponieważ będziemy mogli również użyć jednej z legendarnych rzeczy Spidermana: jego programu uruchamiającego. Tak, tak, będziesz mógł korzystać ze słynnych pajęczyn Spidermana dzięki obiektowi w grze.

Oto, co Epic Games ma do powiedzenia na ten temat: Czy bitwa idzie źle? Możesz szybko uciec, ślizgając się, co nadal pozwala strzelać i budować. Co powiesz na pchanie się jak pająk wokół Daily Bugle i innych budynków? Będzie to możliwe od 11 grudnia, po zdobyciu internetowych programów uruchamiających Spider-Mana! Wreszcie, jeśli przeciwnik cię wyrzuci, możesz teraz szybciej czołgać się, aby dostać się do swojej dywizji, a nawet zbierać przedmioty. ”. (źródło)

Jak zdobyć legendarną broń Spider-Mana w Fortnite Chapter 3?

Spiderman Web Player będzie dostępny w sobotę 11 grudnia o godzinie 16:00.A jeśli chcesz dowiedzieć się, gdzie znaleźć tę legendarną broń, HYPEX, słynny twórca treści Fortnite wykrywanie kart (źródło) Gdzie broń można znaleźć w plecaku przymocowany do ściany. Należy zauważyć, że masz 90% szans na to.

Strona z plecakiem ze Spiderman’s Web Launcher w Fortnite (napisy: HYPEX)

Wreszcie, jak zauważył HYPEX, Istnieją dwie wersje tej broni W tych torbach Jeden z nieograniczoną amunicją i Ostatnie ograniczone do 80 rund. Te torby będą również zawierać środki pielęgnacyjne, które czasami mogą się przydać.

Dołącz do nas Discord VR Sur Fortnite i Śledź nas na Twitterze Aby śledzić nasze wiadomości i zadawać pytania!

Breakflip-kod-twórca-fortnite-

READ  Recenzja DJI Mini 3 Pro: Mały, ale potężny dron