Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sony wprowadza na rynek nowe bezprzewodowe słuchawki i słuchawki

Sony wprowadziło właśnie dwa nowe produkty audio, zestaw słuchawkowy i parę bezprzewodowych słuchawek. Nie będąc high-endowym, produkty oferują wiele interesujących nowych funkcji.

Sony jest jednym z największych graczy w branży akcesoriów audio i japońska marka dobrze o tym wie. Właśnie wprowadziła na rynek dwa nowe modele urządzeń bezprzewodowych, zestaw słuchawkowy i parę słuchawek.

Jeśli chodzi o to ostatnie, pomysł z WF-C500 to budowa Niedrogie słuchawki bezprzewodowe, oprzyj się, nie zapominając o jakości dźwięku, która stworzyła DNA Sony. Przy wadze 5,4 grama na słuchawkę japońska firma stawia na lekkość swoich produktów, aby użytkownik o tym zapomniał. Dla porównania Galaxy Buds ważą 6,3 grama.

Te słuchawki z certyfikatem IPX4 gwarantują „stabilny” port według japońskiego producenta, który mimo wszystko musiał iść na kompromis, aby utrzymać się w rozsądnym przedziale cenowym. Nie ma wielopunktowego kodeka Bluetooth ani LDAC, w cenie wciąż mniejszej niż 100 euro. Słuchawki będą dostępne w październiku 2021 roku w czterech kolorach: czarnym, białym, granatowym i koralowym.

WH-XB910N: Nowy standard w słuchawkach?

Kolejną premierą firmy Sony są nowe słuchawki: WH-XB910N. Projekt pozostaje bardzo zbliżony do WH-1000XM4, najlepszego w swojej klasie modelu marki. Zmiany dotyczą bardziej wewnętrznej strony funkcji kasku. Sony obiecuje Nowe wrażenia słuchowe Ten hełm ma przetworniki o średnicy 40 mm.

Model WH-XB910N jest wyposażony w technologię DSEE producenta i mikrofony z dwoma pokładami, które zapewniają lepszą redukcję szumów. Jest również kompatybilny z technologią 360° Reality Audio, aby zapewnić użytkownikom dźwięk 3D. Sony oferuje również funkcję Fast Pair i Sift Pair, a zestaw słuchawkowy ma sterowanie dotykowe, aby uzyskać dostęp do elementów sterujących. Do tego dochodzi kompatybilność z Asystentem Google i Alexą, aby mieć wolne ręce w każdych warunkach.

Le WH-XB910N © Sony

WH-XB910N będzie dostępny w kolorze czarnym lub niebieskim 13 października w cenie 199,99 EUR. Dla cierpliwości można już zamówić go w przedsprzedaży na stronie Sony.

READ  Test Rider 3000W 2021: Nasza pełna recenzja - skuter elektryczny