Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Smutne dla moich dzieci”: te szokujące wypowiedzi Mallory Nataf przeciwko Matteo Delormo

W czwartek 13 grudnia 2022 r. Cyril Hanoun rozpoczął dyskusję na temat niepewnej sytuacji Mallory Nataf w Touche pas à mon poste. Rok po spotkaniu z aktorką w reportażu Matteo Delormo przypomniał sobie szokujące uwagi tej ostatniej.

Prawdziwe zejście do piekła… od ponad dziesięciu lat, Mallory Nataf Łączy pasy ruchu z ulicą. Podczas gdy Mahdi jest byłym kandydatem do Pekin Express Spotkanie z dawną gwiazdą serialu miód i pszczoły W 1. dzielnicy Paryża znajduje się na płaskowyżu Nie dotykaj mojego telewizora ten który Mateusz Delormo Przypomniała sobie spotkanie z aktorką sprzed roku na potrzeby filmu dokumentalnego. Podkreślając, że nie chce pomóc, felietonistka wyjaśniła: „Zaraz po nakręceniu filmu z Jean-Luc Azoulay przywitaliśmy się z nią i przeprowadziliśmy dwugodzinny wywiad z moim partnerem. Widziałem fizycznie uszkodzoną kobietę z całkowicie niespójnymi nutami. Powiedziała nam, że chce rozmawiać tylko w poniedziałki. Potem wyjechaliśmy na lunch do Boulogne i powiedziała mi, że chce zjeść obiad tylko w restauracji z czerwonym oknem. Ponieważ czerwony to dzieciństwo.

W obliczu Cyryla Hanouny Matteo Delormo urzekł: „Relacja była niemożliwa, nie chciała nadrabiać, dużo paliła. To było bardzo trudne. Następnie zrobiliśmy z nią kilka planów cięcia w Boulogne i powiedziała nam, że wyjeżdża z Francji. Nie chciała pomóc.Chociaż to Mallory Nataf Nie widział swoich trojga dzieci, Raphaela (23 lata), Angeline (20) i Shilo (12) od kilku lat, felietonista znaleźli : „Powiedziała mi to straszne zdanie: żałowałam moich dzieci i nie chcę o nich więcej słyszeć. Teraz mam swoje życie. Powiedziała, że ​​chce zostać na ulicy. Zaoferowałem jej nawet trochę pieniędzy, ale nie chciała. Nie mogłem już zrozumieć niczego, co mówiła, wszędzie biegała. To było bardzo smutne.”

Mallory Nataf: „Wyszli z mojego domu 11 lipca 2012 r.”

dwa lata temu, aktorka Wyjaśnił, że zerwanie z jego dziećmi jest ostateczne. w kolumnach paryskiPotwierdziła:Nie zgadzam się z wykształceniem, jakie otrzymali sześć i pół roku temu, z tym, czym się stali, ani się z tym nie zgadzam (…) Miłość między nami była szalona, ​​szalona i jeśli nie miałam tej miłości, to koniec, jest martwy. Straciłem ich fizycznie, a teraz duchowo. To sprawia, że ​​jestem nieskończenie smutny. Jest męczennikiem od wewnątrz. Dużo płaczę, oceany łez. Kiedy matka traci dzieci, jest to wysoka cena do zapłacenia. Nie ma wyższego.„na planie” Morandini na żywo, uchwycony w 2019 r.: „Nie widziałem ich od sześciu i pół roku. Mam dwoje dzieci, których nie widziałem od sześciu i pół roku. Wyszli z mojego domu 11 lipca 2012 roku. Od 18 lipca 2012 o godzinie 17:00 nie widziałem ich ponownie. Rozmawiałem raz z córką przez telefon, trzy razy z najstarszą córką. Dla tych ostatnich usługi socjalne są u mnie nie do zniesienia. Widziałem go osiem godzin w ciągu pięciu lat.

READ  Polski wymiar sprawiedliwości zaprzecza pierwszeństwu prawa europejskiego

narzędzie do pobierania

Zapisz się do newslettera Closermag.fr, aby otrzymywać najnowsze wiadomości za darmo