Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Śmiertelny strzał w krzyżowym ogniu: Alec Baldwin mówi, że nie pociągnął za spust

21 października Helena HutchinsDyrektor Fotografii reszta filmu Otrzymał kulę w trakcie strzelania. umierasz. Dramat porusza świat kina i całą planetę.

Od tego czasu policja próbowała ustalić okoliczności wypadku. w momencie strzelania, Alec Baldwin Często broń w ręku. Aktor i producent też Rdza, wziął udział w swoim pierwszym oficjalnym wywiadzie od czasu dramatu. W amerykańskim ABC powiedział, że nie pociągnął za spust.

„Spust nie został naciśnięty… nie pociągnąłem za spust” – powtórzył Alec Baldwin Fragment giełdy, który został opublikowany w środę i powinien być wyemitowany w całości w czwartek wieczorem.

Podczas tego wywiadu Alec Baldwin Dodaje, że „nie miał pojęcia”, jak daleko trafi prawdziwa amunicja na miejsce zdjęć, co skutkowało przypadkową śmiercią autora zdjęć. Helena Hutchins.

„Ktoś wystrzelił kulę”

„Nie wycelowałbym w kogoś broni, kiedy pociągnę za spust”. Nigdy” – deklaruje. W tym fragmencie wywiadu Alec Baldwin nie podaje dalszych szczegółów wyjaśniających, w jaki sposób pistolet zdołał wystrzelić i wystrzelić śmiertelną kulę. Tylko te kilka słów: „Ktoś wystrzelił żywą kulę w pistolet”. Kula, której nie powinno tam być ”.

Śledztwo policyjne trwa, a jeśli nie zostaną dokonane żadne aresztowania, postępowanie karne nie zostanie wykluczone, jeśli zostaną ustalone obowiązki, powiedział prokurator generalny w Santa Fe (Nowy Meksyk).

sukcesja zaniedbań

Hana Gutierrez Reid, rusznikarz, która była odpowiedzialna za broń na planie „Rdzy”, powiedziała śledczym, że dopuściła się zaniedbania w sprawdzeniu broni aktorki tuż przed tragedią. Mówi też, że nie ma wyjaśnienia na obecność w zestawie ostrej amunicji.

Wideo. Zabójczy strzał Aleca Baldwina: „We Francji nie można strzelać z prawdziwej amunicji”

We wtorek śledczy poinformowali o możliwych tropach, które mogłyby wyjaśnić obecność tej ostrej amunicji, która jest oficjalnie zabroniona przez przepisy w amerykańskim przemyśle filmowym.

Jeden z dostawców amunicji używanej w kolekcji „Rust”, Seth Kenney, wskazał, że prawdopodobnie sprzedawał ekipie filmowej ręcznie składaną amunicję – być może z przedmiotów pochodzących z recyklingu – w tym logo pasujące do emblematu na śmiertelnym naboju.

READ  Sprawa wizowa: Berlin prosi Warszawę o „szybkie i pełne wyjaśnienia”