Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Skull & Bones: 8 lat bardzo złożonego tworzenia gier hakerskich, teraz w wersji alfa

PodczasUbisoft właśnie przedstawiła swoje wyniki finansowe za I kwartał roku obrotowego 2021-2022, Kotaku Postanowiłem napisać artykuł o pozornie złożonym rozwoju Kości czaszkiGra hakerska, która zbyt długo była poza zasięgiem radaru. Jego ostatni oficjalny występ datuje się na 10 września 2020 roku. Potem powiedział nam, że od tego czasu zobaczymy go ponownie w 2021 r. Ubisoft Polska potrzebuję więcej czasu. Wciąż czekamy i biorąc pod uwagę to, co jest zgłaszane, nic dziwnego, że…

Przede wszystkim oczywiście podchodzisz do tego wszystkiego ostrożnie, ponieważ źródła (byli programiści wydawców) chcą anonimowości, a my nie mamy wystarczająco dużo, aby zweryfikować te dane. I dlatego, Projekt mógł wystartować 8 lat temu w 2013 roku jako rozszerzenie multiplayer do Assassin’s Creed IV: Black Flag, zanim rozwinie się w rodzaj MMO Który byłby wtedy kryptonimem Nieskończona czarna flaga które następnie przekształciły się w Projekt Wolnośćwiedzieć Kości czaszki. mamy Przeglądaj wE3 2017 Chociaż to Vivendi Próbował zdobyć wydawcę, tak jak Poza dobrem i złem 2 On też nie wyszedł przed nim Wrócę w przyszłym roku. Udało nam się też Wypróbuj przy tej okazji. Jednak część źródeł twierdzi, że poza pokazaną wersją demo, gra wtedy właściwie nie istniała, podczas gdy inna część twierdzi, że było w niej o wiele więcej do wydania. wczesny dostęp Następnie, aby ewoluował na przestrzeni miesięcy zgodnie z modelem gry serwisowej. . w każdym razie, on jest Obecnie planowana jest premiera przed 31 marca 2023 r. Obecnie jest w fazie alfa.

Zespół Skull & Bones jest bardzo dumny z pracy, jaką wykonali nad projektem od czasu jego ostatniej aktualizacji, a produkcja została dopiero ukończona w fazie alfa i chętnie podzieli się więcej szczegółami, gdy nadejdzie czas. Jednak wszelkie nieuzasadnione spekulacje na temat gry lub podjętych decyzji służą jedynie demoralizacji zespołu, który ciężko pracuje nad stworzeniem ambitnej nowej serii, która spełni oczekiwania naszych graczy.

W ciągu ostatniego roku wprowadziliśmy znaczące zmiany w naszych zasadach i procesach, aby stworzyć bezpieczniejsze i bardziej integracyjne miejsce pracy oraz umożliwić naszym zespołom tworzenie gier, które odzwierciedlają różnorodność świata, w którym żyjemy.

chociaż, Nie będzie dokładnego obrazu tego projektu z wieloma bezsensownymi elementami. To wyraźnie nie jest list Dyrektor finansowy Frederic Doggett, twierdząc, że rozwój rozwijał się dobrze w ciągu ostatnich 12 miesięcy i że zespół wykorzystuje ten dodatkowy czas, aby zrealizować swoją pełną wizję. pomiędzy Restart i zmienia się na przestrzeni lat, Nawet podstawy Skull & Bones wciąż będą budzić pytania… Zarząd będzie częścią koncernów, centrala w Paryżu nie waha się zmienić wszystkich urzędników, gdy tylko pojawią się błędy, tak jak on Toksyczna kultura korporacyjna, a wielu pracowników było zmęczonych wieloletnią pracą na nim i opuścili statek dla innych firm, takich jak Tencent lub zamieszki. będzie prowadzić Młody i coraz mniej doświadczony zespół, nie pomaga ukończyć projektu. A jeśli technologia w tamtym czasie rozwinęła się w tym czasie? czarna flaga może być używany z pochodzenie Wtedy przeszło przez to całe pokolenie.

READ  Windows 3.1 na iPadzie: wreszcie prawdziwy system operacyjny na tablety!

Prawie pewne jest, że wszystko, co widzieliśmy w 2018 roku, nie jest już na porządku dziennym. I tak w 2019 roku Kości czaszki Raczej inspirowany grami takimi jak Rdza A ARK: Survival Evolved Z zasobami do zarządzania i eksploracji krain, których szukasz, a także do walki morskiej, a także do aspektu roguelike, zanim zostanie odrzucony w 2020 r. W obecnej, nieokreślonej formie gry.

Po co więc kontynuować, gdy istnieje ryzyko, że skończysz jak A مثل hymn narodowy ? Cóż, rzeczywiście Koszt opracowania wyniesie 120 milionów dolarówPrzyznanie się do tej porażki i tej straty finansowej wydaje się bardzo trudne. Co więcej, Wygląda na to żeUbisoft Ma zobowiązania wobec rządu Singapuru, który podobno przyznawał dotacje w zamian za zatrudnienie pewnej liczby pracowników i uruchomienie nowej licencji w kolejnych latach.

Krótko mówiąc, nie dostaniemy rąk Kości czaszki Jeśli w końcu się pojawi, miejmy nadzieję, że twórcy w końcu znajdą odpowiedni przepis, który pokochają gracze. Tymczasem złota wersja Dr’Assassin’s Creed IV: Czarna Flaga sprzedali 35,99 € za planeta gier, więc na komputerze.

edytor winietAlexander Samson (Prawo Omega)
Odpowiedzialny korektor – Autor
Uzależniony od Assassin’s Creed i Destiny, miłośnik RPG i ogólnie miłośnik gier. Czytelnik komiksów (DC) i innej mangi (One Piece!). Z wykształcenia alchemik i sercem Whovian.
Chodź za mną : Gracze na TwitterzeGracze na Instagramie